- 23-11-2012, 05:11 - sasa 207

Неспокійна мирова

Моложіжні склади. Ворскла – Волинь – 1:1

Протокол матчу

Вже на 4-й хвилині матчу ворскляни відкрили рахунок. Павлик віддав точну поперечну передачу на Марусича, і Максим відправив м\’яч у дальній кут – 1:0. Протягом першого тайму у Марусича, ще було кілька можливостей оформити і дубль і хет-трик. Однак у завершальній стадії трохи не вистачило везіння. У гостей була 100-відсоткова нагода відкрити рахунок. Однак, Непогодов блискуче впорався як з ударом в упор, так і з добиванням.

У другому таймі гості дуже сильно притисули «Ворсклу» до своїх воріт. У результаті, Щедрий зміг забити гол у відповідь. А на 78-й хвилині в атаці у відповідь Марусич заробив пенальті. Однак сам же його не зміг реалізувати, пославши м\’яч вище поперечини. Відразу після цього трапився цікавий епізод – Рябушко сфолив на Коломійці, а гравці «Волині» бурхливо відреагували на це порушення. В результаті, на полі утворилася «штовханина», однак бригада арбітрів професійно розібралася зі спірною ситуацією. Тим часом, роботи у Непогодова з кожною хвилиною ставало все більше і більше, але полтавський голкіпер просто чудеса творив. Тим часом на іншій половині поля Павлик упустив шанс зняти всі питання щодо переможця. Юрій відмінно пробив зльоту, але Неділько мабуть за неповних 45 хвилин встиг подружитися з поперечиною воріт, і та прийшла йому навиручку, – інформує прес-служба ворсклян.