Стрічка новин - 22-06-2015, 03:06 - sasa 36

Нова Ліга Європи стартує 2 липня

Нова Ліга Європи стартує 2 липня

22 червня в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого раунду Ліги Європи.

Пари першого відбіркового раунду:

\”Шериф\” (Молдова) – \”Одд\” (Норвегія)
\”Динамо\” (Грузія) – \”Габала\” (Азербайджан)
\”Діфферданж\” (Люксембург) – \”Бала Таун\” (Уельс)
\”Брондбю\” (Данія) – \”Ювенес-Догана\” (Сан-Марино)
\”Дебрецен\” (Угорщина) – \”Сутьєска\” (Чорногорія)
\”Црвена Звезда\” (Сербія) – \”Кайрат\” (Казахстан)
\”Актобе\” (Казахстан) – \”Нимме\” (Естонія)
\”Гоу Ехед Іглз\” (Голландія) – \”Ференцварош\” (Угорщина)
\”Домжале\” (Словенія) – \”Чукарчікі\” (Сербія)
\”Кукеші\” (Албанія) – \”Торпедо\” Жд (Білорусія)
\”Ренова\” (Македонія) – \”Дачія\” (Молдавія)
\”Шкендія\” (Македонія) – \”Абердін\” (Шотландія)
\”Ордабаси\” (Казахстан) – \”Бейтар\” (Ізраїль)
\”Флора\” (Естонія) – \”Работнічки\” (Македонія)
\”Динамо\” Бт (Грузія) – \”Омонія\” (Кіпр)
\”Тракай\” (Литва) – \”Торсхавн\” (Фарерські острови)
\”Гленторан\” (Північна Ірландія) – \”Жиліна\” (Словаччина)
\”Вікінгур\” (Ісландія) – \”Копер\” (Словенія)
\”Ньютаун\” (Уельс) – \”Валлетта\” (Мальта)
\”Гленавон\” (Північна Ірландія) – \”Шахтар\” Солігорськ (Білорусія)
НДІ (Фарерські острови) – \”Лінфілд\” (Північна Ірландія)
\”Атлантас\” (Литва) – \”Бероє\” (Болгарія)
\”Спартак\” Юрмала (Латвія) – \”Будучность\” (Чорногорія)
\”Прогрес Нідеркорн\” (Люксембург) – \”Шемрок Роверс\” (Ірландія)
\”Корк Сіті\” (Ірландія) – КР (Ісландія)
ЮСД (Ірландія) – \”Дюделанж\” (Люксембург)
\”Алашкерт\” (Вірменія) – \”Сент-Джонстон\” (Шотландія)
\”Олімпік\” Ср (Боснія і Герцеговина) – \”Спартак\” Тр (Словаччина)
\”Вікінгур\” (Фарерські острови) – \”Русенборг\” (Норвегія)
\”Сконто\” (Латвія) – \”Сент-Патрікс\” (Ірландія)
\”Бальзан\” (Мальта) – \”Железнічар\” (Боснія і Герцеговина)
\”Сант-Хулія\” (Андорра) – \”Рандерс\” (Данія)
\”Круоя\” (Литва) – \”Ягеллонія\” (Польща)
\”Лачи\” (Албанія) – \”Інтер\” Б (Азербайджан)
\”Партизани\” (Албанія) – \”Стремгодсет\” (Норвегія)
\”Єлгава\” (Латвія) – \”Літекс\” (Болгарія)
\”Лусітанос\” (Андорра) – \”Вест Хем\” (Англія)
\”Сейняйоен\” (Фінляндія) – ФГ (Ісландія)
\”Лахті\” (Фінляндія) – \”Ельфсборг\” (Швеція)
\”Калев\” (Естонія) – \”Хайдук\” (Хорватія)
\”Саксан\” (Молдавія) – \”Аполлон\” (Кіпр)
\”Ширак\” (Вірменія) – \”Зрінськи\” (Боснія і Герцеговина)
ВПС (Фінляндія) – АІК (Швеція)
\”Младость\” (Чорногорія) – \”Нефтчі\” (Азербайджан)
\”Целє\” (Словенія) – \”Славськ\” (Польща)
\”Ла Фьоріта\” (Сан-Марино) – \”Вадуц\” (Ліхтенштейн)
\”Біркіркара\” (Мальта) – \”Улісс\” (Вірменія)
\”Ейрбас\” (Уельс) – \”Локомотив\” Загреб (Хорватія)
\”Ботошань\” (Румунія) – \”Спартак\” Цхінвалі (Грузія)
\”Європа\” (Гібралтар) – \”Слован\” Братислава (Словаччина)

Перші ігри раунду відбудуться 2 липня, матчі-відповіді – 9 липня.

Погода