- 20-12-2010, 12:12 - sasa 184

\”Нове життя\” віддає очки землякам

Відкрита першість ПЗМС.

Вища ліга.

Центральним матчем туру мало стати андріївське дербі. Та \”Нове життя\” до гри підійшло з кадровими проблемами, адже у стартовому протоколі було вписано лише сім прізвищ, але весь матч команда провела без замін, однією четвіркою. Як наслідок, перша поразка на турнірі, яка відкинула амбіційну команду на четверту сходинку.

Лідером же першості залишилася перша команда склозаводу. Третє місце після важкою перемоги над \”Зенітом\” утримують \”Розсошенці\”. Вже в дебюті зустрічі Диндіков після помилки захисника мав можливість відкрити рахунок проте його удар голкіпер відбив. За три хвилини свою нагоду втратили вже зенітівці. Шалак після сольного рейду лівим флангом пробив по воротам, Бахуринський удар відбив, а після добивання Федоришин виніс м\’яч з самісінької лінії. Швидкості на паркеті зростали з кожною хвилиною. У середині тайму ефектний удар у падінні Глібка прийшовся у стійку. Наступна атака розсошан стала результативною. Позиційну атаку влучним ударом завершив Таран. У другій половині команди обмінялися декількома непоганими атаками, які на рахунок матчу не вплинули. За три хвилини до закінчення \”Зеніт\” пішов у ва-банк. Замість голкіпера на полі з\’явився п\’ятий польовий гравець. Однак такий хід не приніс користі команді, а за сорок секунд до кінця гри питання про переможця влучним ударом зняв Ященко.

Поступово до лідируючої групи з підвалин турнірної таблиці піднімається \”Зефір-ПластиКом\”. В останньому матчі \”білі\” були сильнішими за \”Інтерно\” – 6:2. Володіючи повною перевагою над суперником, \”Зефір\” зміг забити лише під кінець тайму. Причому вистрелили футболісти одразу \”трійкою\”. Спочатку, на 21-й хвилині рахунок відкрив Розка, за три хвилини його подвоїв Крупін, а на останній хвилині Розка з десятиметрового штрафного удару точно увігнав м\’яча у ліву від воротаря \”дев\’ятку\”. Другий тайм краще розпочали хлопці з \”Інтерно\”. В період із тридцять третьої по тридцять шосту хвилину вони мали три стовідсоткових моменти, щоб відзначитись. Спочатку Поліянчук якимось дивом не влучив у порожні ворота. Згодом Передерій все ж один гол відквитав, а після удару Городчаніна м\’яч з лінії виніс Кислий. Майже одразу \”Зефір\” відповів голом у виконанні Крупіна. На 43-й хвилині Поліянчук скоротив відставання своєї команди, яке протрималася інтрига рівно півхвилини. Рівно стільки знадобилося Дмитру Саркісу, щоб повернути перевагу своїй команді у три м\’ячі. Фінальну крапку поставив Синчук. За дві хвилини до завершення матчу Денис обігрався з тим же Саркісом і точно у падінні пробив у правий нижній кут.

Розсошенці – Зеніт – 2:0 (Таран, Ященко), Інтерно – Зефір-ПластиКом – 2:6 (Передерій, Поліянчук – Розка-2, Крупін-2, Саркіс, Синчук), Андріївка – Нове життя – 9:8 (Бабанський, Зіпунніков-3, Кундель, Донець-4 – Шостак, Місяйло-2, Сіренко-2, Попов-3), Севілья – Дальні острови – 3:7 (Жарий-2, Васькевич – Васильєв, Косенко, Ю.Усаковський-2, С.Усаковський-2, Кабаненко), Алегро – ПЗМС-1 – 2:15 (Саєнко, Жила – Марусич, Банний, Дубницький-6, Литвин-2, Кальченко-3, Ткаченко-2), Чайка – Стріт – 3:3 (Олійник-2, Олефір – Дудка, Ю.Котенко, Устенко).

Перша ліга.

ПЗМС-2 – Авангард – 5:5 (Сигида, Ворона-3, Долгошеєв – Федоров, Щочка, Пушкар, Белоконь-2), Фрегат – Полтавагаз – 0:8 (Квач, Білоус, Швидкий-2, Федорченко, Чернявський-2, Грицюк), Атака-Автотранс – ДПІ – 5:2 (Касьян-3, Лисяк, М.Марусич – Грищенко, Сильченко), Білал – Інваспорт – 0:5 (Верещака-3, Хозяїнов, Немченко), Медакадемія – Газовик – 5:2 (Дмитренко-4, Суродін – В.Приходько, Лагута), Експрес – Дальні острови-2 – 4:8 (В.Толочко, Подріз, Песиголовець-2 – Ткач, Попенко-2, Федоринов, Хрипко-2, Стрельченко, Ткаченко)