Волейбол - 04-09-2011, 10:09 - sasa 21

Новий сезон розпочали з перемоги

Новий сезон розпочали з перемоги

Перший етап Кубка України група «А-1»

«Фаворит» (Лубни) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 3:0 (25:19, 25:13, 25:13).

Матчу між «Фаворитом» та «Дніпром», що відбувся в спорткомплексі УМВС в Полтаві, передувало урочисте відкриття. З вітальним словом до числених уболівальників звернулися начальник обласного управління з питань фізичної культури та спорту Віктор Пожечевський, президент СК «Фаворит» Володимир Дорош та віце-президент команди Вячеслав Яворський.

 

Щодо самої гри, то більш менш гідний опір гості чинили в першій партії. На першу технічну перерву команди навіть пішли за рахунку 8:6 на користь дніпропетровців. Далі ж події розгорталися за сценарієм «Фаворита».  Найбільш активними діями в складі господарів вирізнялися Ігор Дьогтев та Станіслав Корнієнко. Левову частку роботи виконав капітан Олександр Фурман, який відіграв матч без замін.

Післяматчевий коментар головного тренера СК «Фаворит» Сергія Сосніна:
– Це в нас не тільки перша гра в сезоні, а взагалі перша спаринг гра.  Тренуватися можна багато, але справді в дії команду можна оцінити в таких зустрічах. До залу, покриття якого вважається жорсткуватим, ми вже поступово пристосувалися. Щодо висновків про гру, вважаю їх робити ще зарано. Давайте краще після матчу з «Юракадемією-2» поділюся підсумковим враженням.

Наступні матчі першого етапу Кубка України в групі «А-1» відбудуться:
05.09 16.00 – «Юридична академія-2» (Харків) – «Дніпро» (Дніпропетровськ)
06.09 16.00 – «Фаворит» – «Юридична академія-2» (Харків).

Погода