- 12-09-2011, 08:09 - sasa 180

Інтрига зберігається

Черговий тур чемпіонату області \”ознаменувався\” четвертою поспіль поразкою \”Пирятина\”, черговим великим фіаско господарів у Кобеляках і несподіваною втратою очок одноосібним лідером \”Темпом\” у Гадячі.

Центральним поєдинком 15 туру була зустріч сусідів у Лубнах, де підопічні тренера Анатолія Гришановича приймали ФК \”Пирятин\” і завдали гостям принизливої поразки з рахунком 3:0. Два мячі забив невтомний голеадор команди Юрій Хоменко і один – Василь Бараннік, старший брат Олега Баранніка.

Одним з головних поєдинків туру була зустріч у Гадячі, де місцевий \”Псел\” зустрів фаворитів змагань – градизький \”Темп\”. Протягом усієї зустрічі гра була рівною. У першому таймі гостям вдалося забити курйозного мяча – його провів невтомний \”забивала\” Сергій Зав\’ялов. Після перерви гадяччанину Анатолію Скоропису вдалося точним ударом вдалося його зрівняти. У підсумку – бойова нічия 1:1, яка цілком влаштувала господарів.

І знову у Кобеляках глядачі йшли зі стадіону \”зі сльзами на очах\”. Адже вони стали свідками розгрому їх улюбленої команди – 0:5. У черговий раз \”познущався\” над місцевим \”Колосом\” гребінківський \”Локомотив\”. У гостей два голи провів Валентин Шевченко і по одному відзначилися Сергій Ященко, Олег Козаченко і Сергій Козлов.

Чергової поразки на своєму стадіоні \”Старт\” зазнав ФК \”Миргород\”. Цього разу його кривдником став дебютант першолігових перегонів ФК \”Глобине\”. Рахунок у поєдинку відкрив Руслан Лісняк. Потім господарі його зрівняли. А наприкінці зустрічі граючий тренер Валерій Чорноус після заміни випускає на поле юного Геннадія Колісника, яий забиває переможного м\’яча для своєї команди. Після цієї перемоги глобинці наздогнали за очками ФК \”Пирятин\”.

Повний календар змагань

Результати матчів 15 туру серед юнацьких команд: \”Колос\” (Кобеляки) – \”Локомотив\” (Гребінка) – 4:1, \”Псел\” (Гадяч) – \”Темп\” (Градизьк) – 4:1, \”Колос\” (Зіньків) – \”Колос\” (Дмитрівка) – -:+, ФК \”Миргород\” – ФК \”Глобине\” – 2:0, ФК \”Лубни\” – ФК \”Пирятин\” – 3:0.