Останні новини - 14-12-2010, 06:12 - sasa 16

Обираємо кращого гравця \»Ворскли\» 2010 року

Обираємо кращого гравця \»Ворскли\» 2010 року

Кінець року – традиційна пора підведення підсумків, обрання кращих гравців та тренерів.

У цілому полтавська команда провела минулий рік дуже нерівно. Але ця тенденція розповсюджується не на всіх футболістів «біло-зелених». Хтось зіграв гірше, хтось – краще, хтось стабільно, хтось – менш стабільно. Пропонуємо відвідувачам сайту спочатку згадати, яким був минулий рік персонально для кожного претендента, а потім самим обрати кращого футболіста полтавської команди минулого року.

Сергій Долганський

Сергій є незмінним голкіпером «Ворскли» останніх років. Прийшовши в «Ворсклу» ще за часів Сергія Морозова, Долганський надалі фактично не віддавав «пост номер один» своїм опонентам. Виняток становили хіба нетривале відрядження до Донецька й програш конкуренції стрімко прогресуючому Андрію Пятову. Після переходу Пятова до «Шахтаря» Долганський знову став основним воротарем «Ворскли». Протягом минулого року багато разів виручав команду, але періодично припускався помилок, які надалі впливали на підсумок матчу (гол Назаренка в останньому турі минулого чемпіонату й перший гол від маріупольського «Іллічівця» в сезоні нинішньому).

Арменд Даллку

Як і Долганський, є гвардійцем «Ворскли». Основний захисник. Увесь минулий рік відіграв практично без замін, якщо не враховувати дискваліфікації, які в Арменда через його запальність трапляються не так уже й рідко. Однаково добре грав як на позиції центрального захисника, так і справа в захисті. Від свого приїзду в Полтаву вже тривалий час демонструє стабільний рівень гри, нижче якого не опускався й протягом минулого року.

Олег Краснопьоров

Універсал. Простіше, мабуть, назвати ті позиції, на яких Олегу не доводилося виступати за часів гри за «Ворсклу». Доволі стабільний у незалежності від позиції на полі. Минулий рік, на наш погляд, провів трохи нижче свого рівня, але сезон усе одно може занести собі в актив. Чого варті тільки його голи у ворота «Металіста» та «Динамо»!

Йован Маркоскі

Безумовний лідер «Ворскли». Після від’їзду до «Динамо» Сергія Кравченка на нього випала надзвичайно велика відповідальність. У першу чергу психологічна: Йовану самому доводилося вести гру команди в центрі поля. Урешті-решт, Маркоскі не витримав психологічного тиску до якого ще додалася невизначеність із продовженням контракту. Результатом цього став доволі посередній сезон. Що не завадило Йовану за минулий рік п’ять разів засмутити воротарів суперника.

Денис Кулаков

Гравець доволі суперечливий. З одного боку постійно піддається критиці зі сторони полтавських уболівальників за невміння віддати точний завершальний пас у вигідній ситуації. З іншого – з великим відривом є найкращим асистентом команди. І саме в минулому році отримав виклик до національної збірної, за яку дебютував у товариському матчі проти Польщі. Висновок: один із кращих гравців команди в минулому році, але відсутність конкуренції на правому фланзі півзахисту не дозволяє Денису повністю розкрити свій потенціал.

Ахмед Янузі

Гравець настрою. Може п’ять матчів відбігати з нульовим ККД і вистрелити в шостому. Володіє чудовими швидкісними даними, які демонструє не так часто, як того хотілося б уболівальникам. У минулому році встиг зіграти як на вістрі атаки, так і зліва в півзахисті. За рік відзначився п’ятьма голами, що для форварда, звичайно, малувато. Але, ураховуючи результативність «Ворскли», це є непоганим показником.

Євген Селін

Цей футболіст провів у Полтаві лише півроку. Але й за цей час устиг приглянутися полтавським уболівальникам і безболісно замінити на лівому фланзі захисту Цуррі. Непоступливий у боротьбі, надійний. Із молодіжною командою виборов путівку на чемпіонат Європи. Крім того, в актив собі може занести два забиті голи. Один з яких – у ворота харківського «Металіста», може стати проблемою на шляху продовження кар’єри Селіна в Полтаві, яка саме в «Ворсклі» пішла в Євгена вгору.

Роман Безус

Молодий футболіст володіє безсумнівним талантом. Але молодість і травми завадили в Роману в повній мірі проявити себе. Рік провів доволі нестабільно. Міг майже одноособово завдяки своїй індивідуальній майстерності створити гол (наприклад, третій у ворота «Динамо» чи гол у ворота луганської «Зорі»). А міг абсолютно нічим себе не проявити й бути заміненим Миколою Павловим уже після першого тайму. Має в активі чотири забитих м’ячі.

Василь Сачко

На наш погляд, один із головних претендентів на звання кращого гравця. Минулий рік видався однозначно найкращим за часів виступів форварда в Полтаві. А сам Сачко зараз переживає другу футбольну молодість і є кращим бомбардиром команди. Дев’ять забитих голів якнайкраще характеризують гру Василя за «Ворсклу» в минулому році.

Погода