Першість Полтавщини - 04-04-2013, 08:04 - sasa 256

Область готується до чемпіонату

Аматорські команди Полтавщини готуються до чергового чемпіонату області, який стартує наприкінці квітня

ФК Лубни – Олімпія (Савинці) – 2:0 (1:0).
3 квітня. Стадіон села Солониця. +8 градусів. 54 глядачі.
Судді: О. Кулик, Ю. Юрченко, М. Гайдук (усі – Лубни).
Лубни (І тайм): Болюх, Ковтун, Личман, Артеменко, Бувалець, Гончаренко, Ювженко, Загоруйко, Ебенгу, Романенко, Реутов.
Лубни (ІІ тайм): Болюх, Шоха, Порощай, Петренко, Макросноп, Головко, Молдавець, Копаніцин, Близнюк, Брага, Бойко.

Тренер: Анатолій Гришанович.
Олімпія: Цибулько (Мельниченко), Гришанович (Баштовий), Безуглий, Овдієнко, Величко, Власенко, Левцун, Осипенко (Ситник), Саркіс (Яківець), Богиня (Назаренко), Сергієнко (Шеремет).

Тренер: Володимир Гришко.
Голи: Гришанович (35, у свої ворота), Близнюк (84).

Обидві команди зіграли черговий контрольний поєдинок в рамках підготовки до нового футбольного сезону, який вже стартує 20-21 квітня – перші матчі чемпіонату Полтавської області. Якщо ж у гостей склад у декількох товариських зустрічах постійний, то тренер лубенців Анатолій Гришанович шукає оптимальний склад переважно з юних виконавців 1993-1996 років народження – з перспективою на майбутнє. І хоча протягом всього матчу була перевага у класі та силі миргородців, лубенцям вдалося переграти гостей, забивши два сухих м’ячі. Наставник ФК Лубни висловлює подяку його колезі з Олімпії Володимиру Гришку за можливість у черговий раз завітати з командою на товариську футбольну зустріч.

Деякі інші товариські матчі: Інваспорт (Полтава) – Нове Життя (Андріївка) – 1:3, Дефлімпійська національна збірна України – СК Полтава – 0:2, Темп (Градизьк) – Динамо (Решетилівка) – 2:0.