Інтерв'ю гравців, тренерів - 03-10-2010, 03:10 - sasa 23

Олег Кононов: \”Не сумніваюся, що гра між \”Карпатами\” і \”Ворсклою\” буде цікавою та безкомпромісною\”

Олег Кононов: \”Не сумніваюся, що гра між \”Карпатами\” і \”Ворсклою\” буде цікавою та безкомпромісною\”

Головний тренер «Карпат» Олег Кононов прокоментував Інформаційному центру клубу результати жеребкування 1/8 фіналу Кубка України, який у суперники його команді визначив полтавську «Ворсклу».

– Непевне, жереб, враховуючи наш щільний графік ігор та рівень суперників у них, міг бути до нас більш прихильним і вибрати нам у опоненти менш сильний клуб. Адже серед 15-ти потенційних суперників було чимало команд першої і навіть другої ліг. Однак жереб – це така річ, на яку вплинути не в наших силах. Тому ми його сприймаємо таким, яким він є. Раз нам випало грати з «Ворсклою», значить будемо грати саме з нею. Але про те, як грати з командою з Полтави, ми будемо думати вже тоді, коли це буде на часі. А зараз всі наші думки зайняті поєдинком проти «Металіста», який на нас чекає вже завтра.


– І все ж, що ви можете сказати про нинішню «Ворсклу»?
– Дуже хороша команда, яка грає вже не один рік практично в одному складі. Тому у неї добре поставлена командна гра, в чому без сумніву перш за все заслуга її тренера Миколи Павлова. У грі «Ворскли» завжди відчувається тверда тренерська рука. Також скажу, що в цій команді чимало кваліфікованих і досвідчених гравців. Можу також додати, що всі лінії грають доволі надійно, а тому можна говорити про збалансованість дій полтавців між нападом і захистом. Однак, як і в будь-якій іншій команді, у «Ворскли» є й недоліки. Але самі розумієте, що на них я зупинятися не буду. Проте я не сумніваюся, що гра між «Карпатами» і «Ворсклою» буде цікавою та безкомпромісною.

– Той факт, що «Карпати» цей матч гратимуть на своєму полі, вагомий плюс для вашої команди?
– Думаю, що це плюс. По-перше, нам не буде потреби робити зайвий виліт на виїзд, що є важливо при нашому графіку матчів – про це я вже казав. А по-друге, ми будемо грати за підтримки своїх трибун, що повинно надати гравцям додаткових сил і наснаги. Однак у футболі вирішальним фактором є не місце проведення матчу, а якість гри, яку показує команда. Тому ми перш за все думаємо про свою гру.

– Вже через три дні після кубкового матчу у Львові «Карпати» і «Ворскла» зіграють між собою у чемпіонаті.
– Справді, вийшла цікава ситуація – подібне трапляється не так часто. Але це знову ж таки наслідок сліпого жеребу, причому як при жеребі 1/8 фіналу Кубка України, так і при складанні календаря матчів Прем’єр-ліги. Раз так випало, значить будемо готуватися до обох поєдинків. Скажу, що в обох іграх перед нами стоятиме завдання дати необхідний результат.

Погода