Новини - 19-07-2015, 02:07 - sasa 145

Олександр Міненков завоював \”бронзу\” олімпійського Кубка України

На Київському водосховищі відбувся Кубок України з вітрильного спорту в олімпійських номерах програми, в якому успішно виступив наш земляк, досвідчений майстер спорту Олександр Міненков.

Він – багаторазовий призер чемпіонатів України з вітрильного спорту у класі вітрильників Finn. І цього разу Міненков став бронзовим призером Кубка України 2015 року. Тут у класі Finn був явний лідер – Андрій Гусенко (Дніпропетровська обл.), який переміг у 8-ми кращих залікових гонках із 10-ти. А ось за друге місце розгорнулася запекла боротьба між старшим братом переможця – Олександром Гусенком (Дніпропетровська обл.) та Олександром Міненковим. У підсумку наш земляк за сумою кращих місць у 8-ми залікових гонках набрав 20 балів і програв лише 1 бал О. Гусенку, в якого було 19 балів.

У 4-х найкращих гонках наш земляк посідав 2-гі місця, а його суперник – 1 перше місце і 3 – других.