Останні новини - 19-03-2016, 09:03 - sasa 19

Олександр Омельчук: «Перший гол Ворсклі вітром у ворота занесло»

Олександр Омельчук

Якщо виключити технічну перемогу над Металургом, то Ворскла U-21 в 2016 році в молодіжному чемпіонаті України ще не вигравала. Хоча і програла в двох матчах з мінімальною перевагою супернику: Шахтарю — 1:2, Металісту — 2:3. Зрозуміло, керманич ворсклян Олександр Омельчук був не дуже задоволений підсумком.

Тут без питань — рахунок по грі, — не сперечається тренер Ворскли U-21. — Згоден, ми самі програли, другий тайм програли. У першому вітер був, у нас траплялися хороші атаки, але не могли завершити їх. А після перерви були наші грубі помилки.

Ми замінили вибулих опорників Гаркушу і Кравченка, дали йому шанс. Непогано відіграв, і не можна сильно лаяти (для нього це був перший матч після травми), але в другому голі є й  вина воротаря. У простій ситуації втратив м’яч, обрізав, контратака і нам забили. А перший м’яч нам взагалі вітром в ворота занесло: абсолютно ніхто не торкнувся, курйозний гол.

Перший тайм відіграти на нуль, і пропускати в другому три м’ячі — це, звичайно, занадто. І хлопці, які вийшли на заміну, на жаль, не підсилили. Більшого очікували ми від Кізілатеша, на жаль, він не виправдав наших сподівань. Що ж, будемо налаштовуватися і постараємося реабілітуватися в наступній домашній грі, — запевнив тренер сайту «Золотий талант України».

Першість U21. 19 тур

Металіст — Ворскла — 3:2

Погода