Інтерв'ю гравців, тренерів - 29-06-2015, 01:06 - sasa 25

Олександр Ткаченко: \”У Динамо в мене було мало шансів\”

Олександр Ткаченко: \”У Динамо в мене було мало шансів\”

Воротар Ворскли Олександр Ткаченко про своє майбутнє у Ворсклі.

– Олександре, просте запитання: що у вас найближчих в кар\’єрних планах?

– Я спілкувався з тренером воротарів Ворскли Олегом Остапенком. Він сказав, що розраховує на мене і що у мене є шанси боротися за місце в складі першої команди. Я прекрасно розумію, що конкуренти у мене досвідченіші старші. Мені приємно перебувати в одній команді з такими воротарями, але я розумію, що буде нелегко. З іншого боку, хочу грати саме в Полтаві. Якщо чесно, не думаю зараз ні про що інше. Буду намагатися боротися за місце в складі тут.

– Наразі у Ворсклі перебуваєте в статусі третього воротаря, Василь Сачко при цьому дуже консервативно ставиться до ротації перших двох воротарів – регулярно грає хтось один. Напевно складно буде пробитися до основного складу, якщо не буде, наприклад, травм ваших конкурентів або жахливо провальних матчів.

– Воротарська доля така, що в більшості випадків молодий хлопець чи третій, четвертий воротар починає грати саме після будь-яких травм основних голкіперів. Так, я чудово розумію, що мене вже торкнеться ліміт у дублі. Та й грати в турнірі молодіжних команд – трошки не той рівень. Але в разі чого – вважаю, що це теж ігрова практика. Поки що є час, буду віддавати всі сили і намагатися завоювати місце в складі першої команди, але загадувати на майбутнє не буду.

\"Олександр
– У вас є агент?

– Так.

– Ви обговорювали з ним варіант з пошуком оренди для вас? Ви розглядаєте такий варіант?

– Якихось конкретних розмов на цю тему не було, я навіть не згадував про це в спілкуванні з агентом. Як би все фантастично не виглядало зі сторони – все одно роблю ставку на найближчі збори першої команди, де можна добре себе показати, щоб тренер дивився на мене зовсім по-іншому. Все в моїх руках. При цьому я розумію, що ще рік або два грати в дублі – це не те, чого б хотілося. Прагну до більшого, адже кар\’єра футболіста недовговічна. Але поки так, як є.

\"Олександр
– За два роки у Ворсклі шансу в першій команді ви так і не отримали. Як ви оціните час, проведений в Полтаві, в розрізі ваших первісних амбіцій в цьому клубі?

– Дуже задоволений, що перейшов в Ворсклу. У Динамо у мене дійсно було мало шансів грати навіть у дублі. У Полтаві ж відразу сказали, що буду тренуватися з першою командою, а це вже великий привілей. Плюс, я отримав стабільну ігрову практику – а це, загалом, саме те, що мені було потрібно – у дублі. На рахунок першої команди… Вважаю, що можу отримати шанс, наприклад, в якійсь кубковій грі. Потрібно одна-дві гри, щоб втягнутися. Будь-якому футболісту потрібно тренерська довіра.

Анатолій Волков
Football.ua

Погода