Новини - 28-12-2009, 07:12 - sasa 11

Олександр Єжаков очолив чернівецьку \”Буковину\”

Олександр Єжаков очолив чернівецьку \”Буковину\”

Один із лідерів другої ліги група «А» чернівецька «Буковина» визначилася з наставником команди. Як повідомляє офіційний сайт чернівчан віце-президент клубу Владислав Кисіль повідомив, що керувати командою буде полтавець Олександра Єжакова.

Олександр Олександрович народився 1952 року в Росії. Раніше працював у «Дніпро» (Черкаси), «Машинобудівник» (Бородянка), «Хімік» (Сєвєродонецьк), «Торпедо» (Міасс, Росія), «Торпедо» (Москва, Росія), «Носта» (Новотроїцьк, Росія), «Шахтар» (Караганда, Казахстан), \”Локомотив\” (Гребінка), «Факел» (Варва).

З 2002 по грудень 2009 року Олександр Єжаков очолював центр підготовки клубу «Молодь» (Полтава). Серед вихованців Олександра Єжакова відзначимо таких відомих гравців, як Андрій Пятов, Олександр Чижов, Володимир Чеснаков, Сергій Вовкодав. Крім того чимало його вихованців як виступали, так і виступають не тільки за молодіжний склад «Ворскли», але й за інші команди Полтавщини.

Свою тренерську роботу Сан Санич розпочне в Чернівцях 15 січня, коли «Буковина» розпочне підготовку до весняної частини чемпіонату. Саме тоді, команду поповнить ціла група нових футболістів, не виключено що з Полтави. Наразі в складі \”Буковини\” залишилось всього 14 футболістів. Допомагатимуть Єжакову в його роботі будуть місцеві фахівці.

Завдання перед «Буковиною» стоїть лише одне здобути єдину путівку до першої ліги.

На фото: Олександр Чижов та Олександр Єжаков

Сайт уболівальників \”Ворскла\”

Погода