- 01-08-2015, 08:08 - sasa 221

Ольга Ляхова – бронзова призерка чемпіонату України

Сьогодні, 1 серпня, у Кіровограді завершився чемпіон України з легкої атлетики, протягом якого наші земляки кожного із трьох днів завойовували медалі.

В останній день чемпіонату Ольга Ляхова з Кременчука завоювала бронзову медаль у першості серед жінок з бігу на 800 метрів. У фінальному забігу вона черговий раз у цьому сезоні фінішувала з результатом, який перевищив прохідний норматив на право участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики, який незабаром розпочнеться у Пекіні (Китай), – 2 хвилини 00,75 секунди. На 800-метрівці трьома призерками чемпіонату у Кіровограді стали українки, які заздалегідь виконали \”пекінський\” норматив і виступатимуть у Китаї на чемпіонаті світу: Наталія Лупу з Чернівецької області (2:00,11), Анастасія Ткачук із Донецької області (2:00,21) і Ольга Ляхова (2:00,75).

Після короткого перепочинку – через 1 годину 15 хвилин – Ольга Ляхова знову вийшла на старт, вона у складі жіночої збірної Полтавської області (Ольга Ляхова, Ірина Шевченко, Ельвіра Якубова, Тамара Твердоступ) бігла в естафеті 4х400 метрів. Тут наші землячки фінішували на високому 4-му місці з новим жіночим естафетним рекордом Полтавщини – 3 хвилини 46,39 секунди. Чемпіонками у цій жіночій естафеті стала команда Вінницької області (3:42,68).