- 13-09-2015, 08:09 - sasa 166

Ольга Ляхова в Італії з власним рекордом завоювала \”бронзу\” фіналу світової серії IAAF-World Challenge

13 вересня в італійському місті Рієка відбувся заключний, 12-й цьогорічний етап – фінал легкоатлетичної комерційної світової серії IAAF-World Challenge, в якому блискуче виступила Ольга Ляхова з Кременчука.

У першості серед жінок з бігу на 800 метрів Ольга Ляхова завоювала бронзову медаль зі своїм особистим рекордом – 1 хвилина 58,64 секунди. Тут у фіналі \”А\” нашу землячку випередили лише атлетки з Африки – Франсіна Нійонсаба (Бурунді) – 1:57,62 та Файс Чепгетіч Кіпєгон (Кенія) – 1:58,02. Офіційний протокол Рієті-2015 з бігу на 800 метрів див. – тут.

Другий рік поспіль Ольга Ляхова завершує літній сезон своїми особистими рекордами. Минулого року кременчужанка у такому ж фіналі IAAF-World Challenge – у Марокко – вперше \”вибігла\” із 2-х хвилин на 800-метрівці, а тепер – в Італії – довела свій особистий рекорд (і рекорд Полтавщини) до справжнього високого нормативу міжнародного рівня.

Цього сезону Ольга Ляхова на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні (Китай) виступила у півфіналі з бігу на 800 метрів та фіналі жіночої естафети 4х400 метрів.