Аматори - 13-08-2015, 09:08 - sasa 50

Олімпія невдало стартувала в Кубку України

Олімпія невдало стартувала в Кубку України

У Пирятині на стадіоні \»Ювілейний\» був зіграний перший матч розіграшу Кубка України серед аматорських команд. У ранзі господаря в 1/16 фіналу \»Олімпія\» (Савинці) Миргородського району, єдиний представник Полтавщини у престижних змаганнях, приймала команду \»Агробізнес ТСК\» (Ромни), представника Сумщини.

Вже на 8 хвилині поєдинку зі штрафного гості відкривають рахунок – 0:1. А у другій половині матчу після вдалої атаки сумчани забили другий м’яч у ворота номінальних господарів. Таким чином, команда тренера Володимира Гришка у домашньому протистоянні зазнала фіаско, яке, гадаю, є досить закономірним.

Судіть самі: за довго до дебютного кубкового всеукраїнського протистояння було вирішено цей матч проведуть в Лубнах на стадіоні \»Центральний\». У Федерацію Аматорського футболу України були завчасно відправлені відповідні документи щодо проведення цього поєдинку саме на лубенській арені. А за декілька днів до матчу наставник \»Олімпії\» зі своїми колегами по команді вирішили перенести кубкову зустріч у Пирятин, де на місцевому стадіоні \»Ювілейний\» кращий газон. Але, гадаю, що причина у поразці команди з Миргородщини саме у перенесенні поєдинку \»на кращий газон\», на якому \»Олімпія\» грала… два роки тому. А ось на стадіоні \»Центральний\» в Лубнах, футбольне поле якого за певних причин бажає бути кращим, олімпійці лише у цьому році його випробовували, принаймні, тричі. А ще й, зважаючи на те, що у складі \»Олімпії\» грає третина гравців-лубенців (Євген Макаренко, Олександр Кулик, Владислав Ковтун, Владислав Рудченко, Марк Гришанович), які майже щодня на тренуваннях випробовували газон лубенського стадіону, то \»напрашується\» висновок такий: в Лубнах би команда з Миргородщини не програла б! Тим паче, що за неї прийшли уболівати на стадіон \»Центральний\» досить чимала кількість любителів футболу (не те що у Пирятині) і при цьому підтримка була б \»стовідсотковою\»! Але все це вже у минулому. А команді \»Олімпія\», керівництво якої \»проігронувало\» проведення матчу в Лубнах, ми бажаємо успішного виступу у кубковому матчі-відповіді у Ромнах за тиждень.

Результати інших перших матчів 1/16 Кубку України:

\»Рух\» (Винники Львівської обл.) – \»Гетьман\» (Хмельницький) 4:0;
\»Нива\» (Теребовля Тернопільської обл.) – \»Зарінок\» (Тисовець Чернівецької обл.) 0:0;
\»Опір\» (Львів) – ФК \»Волока\» (Чернівецька обл.) – матч буде 19 серпня;
\»Маяк\» (Сарни Рівненської обл.) – \»Збруч\» (Волочиськ Хмельницької обл.) – матч буде 19 серпня;
ФК \»Малинськ\» (Рівненська обл.) – СКК \»Демня\» (Львівська обл.) 1:2;
\»Гірник\» (Соснівка Львівської обл.) – \»Агро\» (Синьків Тернопільської обл.) 2:1;
ФК \»Миколаїв\» (Львівська обл.) – \»ОДЕК\» (Оржів Рівненської обл.) – матч відбудеться 19 серпня;
ФК \»Вінниця\» – \»Мал\» (Коростень Житомирської обл.) – матч відбудеться 19 серпня;
\»Ретро\» (Ватутіне Черкаської обл.) – \»15 Громада\» (Руданське Вінницької обл.) 3:2;
СК \»Коростень\» (Житомирська обл.) – \»Єдність\» (Плиски Чернігівської обл.) – матч відбудеться 19 серпня;
\»Патріот\» (Кукавка Вінницької обл.) – ФК \»Обухів\» (Київська обл.) 3:1;
\»Інгулець-2\» (Петрове Кіровоградської обл.) – \»Зоря-Черкаський Дніпро-2\» (Білозірʼя, Черкаської обл.) – матч відбудеться 19 серпня;
 \»Таврія-Скіф\» (Роздол Запорізької обл.) – \»Колос\» (Хлібодарівка Херсонської обл.) 2:1;
ФК \»Врадіївка\» (Миколаївська обл.) – \»Жемчужина\» (Одеса) 1:0;
\»Авангард\» (Каховка Херсонської обл.) – \»Балкани\» (Зоря Одеської обл.) 0:1.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода