Міні-футбол - 27-12-2015, 07:12 - sasa 43

Олімпія та Арарат йдуть без поразок

Олімпія та Арарат йдуть без поразок

Триває відкритий чемпіонат Лубен з міні-футболу, в якому за нагороди змагань беруть участь 16 команд з трьох районів області. Змагання проводить міська Федерація футболу, яку очолює Анатолій Гришанович.

Як повідомив секретар Федерації футболу міста Іван Парасіч, результати зіграних матчів останніх чотирьох турів за участю авторів забитих м’ячів такі:

 

\”Струмок\” (Нижчий Булатець) – \”Нікаспорт\” (Лубни) 1:3 (Цвірко – Горгола-2, Павлов), \”Експерт\” (Лубни) – \”Сула\” (Засулля) 3:2 (Якуба, Радченко, Штомпель – Новіков-2), \”Флінт\” (Лубни) – \”Олімпія\” (Савинці) 0:9 (Кірпіченко, Ковтун-2, Гулович-2, Богомаз-2, Гриценко-2), \”Колос\” (Богодарівка) – \”Лубенські слони\” (Лубни) 2:8 (Скороход, Косяк – Литовченко-2, Скороход, Петренко, Ганага, автогол, Маюк-2), \”ЛУБНИМАШ\” (Лубни) – \”Експерт\” 2:2 (Несторенко, Козаченко – Радченко, Марченко), \”Арарат\” (Лубни) – \”Нікаспорт\” 10:0 (Куций-2, Луценко, Шевченко, Величко, Рева, Реутов, Морозюк, автогол, Четверіков), \”Авангард\” (Лубни) – \”Лубенські слони\” 6:2 (Хоміч-3, Савлук, Книш, Цвірко – Мірошниченко-2), \”Олімпія\” – \”ЛубниТорг\” (Лубни) 3:0 (Богомаз-2, Ковтун), \”Сервісагро-Полтава+\” (Остапівка) – \”Вікторія\” (Райозеро) 4:3 (Курашов-3, Панченко – Сергієнко, Сисенко-2), \”Лубнигаз\” (Лубни) – \”Струмок\” 13:4 (Брага-4, Гнєвшов, Богомолов-3, Мясоїд-3, Гловяк-2 – Богдан-2, Булатецький, Холодняк), \”Експерт\” – \”Сервісагро-Полтава+\” 4:9 (автогол, Тягній, Сокирко, Якуба – Артеменко-2, Панченко-2, Яцько-2, Пархоменко, Отченашенко-2), \”Колос\” (Богодарівка) – \”Сула\” 3:2 (Наталенко, Козак, Сацький – Бойко-2), \”Колос\” (Тарандинці) – \”ЛУБНИМАШ\” 3:3 (Бадун, Шевченко, автогол – Стригунов-3), \”Лубенські слони\” – \”Лубнигаз\” 1:2 (Головко – Скороход, Петренко), \”Авангард\” – \”Лубнигаз\” 1:5 (Хоміч – Куімов, Петренко-2, Скороход, Маюк), \”Нікаспорт\” – \”Флінт\” 1:4 (Грищенко – Нечипоренко, Ротай, Гайдук), \”Сервісагро-Полтава+\” – \”Колос\” (Тарандинці) 7:3 (Артеменко-2, Яцько-2, Пархоменко, Панченко – Косяк-2, Бадун), \”Арарат\” – \”ЛубниТорг\” 2:1 (Даценко, Реутов – Брага), \”Олімпія\” – \”Експерт\” 9:3 (Ковтун-5, Богомаз-2, Пономаренко, Гриценко – Штемпель, Якуба, Сокирко).

На сьогодні турнірна таблиця лубенського чемпіонату виглядить так:


 

 

Команда

I

В

Н

П

М

О

1

\”Олімпія\” Савинці

7

7

0

0

77 – 11

21

2

\”Арарат\” Лубни

7

7

0

0

63 – 6

21

3

\”Сервісагро-Полтава+\” Остапівка

8

6

1

1

42 – 24

19

4

\”Вікторія\” Райозеро

7

5

0

2

36 – 14

15

5

\”Лубнигаз\” Лубни

6

4

0

2

22 – 14

12

6

\”Колос\” Богодарівка

7

7

0

3

24 – 29

12

7

\”Авангард\” Лубни

7

4

0

3

22 – 28

12

8

\”Експерт\” Лубни

7

3

1

2

24 – 32

10

9

\”Лубнигаз\” Лубни

7

3

0

4

22 – 39

9

10

\”Флінт\” Лубни

4

2

1

1

15 – 17

7

11

\”Нікаспорт\” Лубни

8

2

1

5

24 – 45

7

12

\”ЛУБНИМАШ\” Лубни

5

1

2

2

10 – 17

5

13

\”Сула\” Засулля

8

1

1

6

22 – 34

4

14

\”Колос\” Тарандинці

8

1

1

6

21 – 35

4

15

\”Лубенські слони\” Лубни

6

1

0

5

15 – 23

3

16

\”Струмок\” Нижчий Булатець

8

0

0

8

13 – 83

0

 

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода