Новини - 20-10-2015, 02:10 - sasa 168

Орієнтувальники Полтавщини завоювали 8 медалей всеукраїнських змагань

У Києві відбулися ХVІІ Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування бігом, присвячені пам\’яті Героя Радянського Союзу Олега Оніщука, за підсумками яких орієнтувальники Полтавщини завоювали 8 медалей: 2 золоті, 2 срібні, 4 бронзові.

Переможцями змагань за сумою орієнтування на трьох дистанціях (короткій, середній, довгій) став Михайло Піддубний – серед юнаків 14 років (32 учасника) – із загальним часом на трьох дистанціях – 1 година 11 хвилин 56 секунд. У першості серед жінок-ветеранів (60 років) традиційно перемогла наша землячка Надія Сердюк із загальним часом – 2 години 04 хвилини 52 секунди.

Срібними призерами всеукраїнського турніру стали: Стефанія Трощак (дівчата 10 років) та Неля Олійник (жінки 35 років). Бронзовими призерами стали наші земляки: Марія Фурман (дівчата11 років), Володимир Слюсар (чоловіки 18 років), Юрій Коноваленко (чоловіки 21 рік-аматори, 43 учасника) та Георгій Модін (ветерани 70 років). Найдосвідченішому орієнтувальнику Полтавщини Георгію Модіну не пощастило – він був явним лідером у своїй ветеранській номінації, але на одній із трьох дистанцій він отримав дискваліфікацію, що завадило йому стати переможцем.