Волейбол - 29-03-2010, 08:03 - sasa 15

Пам’яті вчителя

Пам’яті вчителя

У Лубнах відбувся волейбольний турнір пам’яті місцевого вчителя
фізвиховання Володимира Гаркавенка.

У змаганнях брали участь шість чоловічих команд: «Айсберг», «Ветеран», «Лісотехнічний коледж», «Макар», «Шліфверст», «Вікторія». Після попередніх поєдинків визначилася краща четвірка, яка повела боротьбу за медалі. У зустрічі за ІІІ місце команда з ВАТ «Шліфверст» у напруженій боротьбі перемогла студентів Лубенського лісотехнічного коледжу. А в головному фіналі зустрілися «Айсберг» (капітан команди Ігор Павельчук) і «Ветеран», гравці яких ведуть постійні тренування у спортзалі ВАТ «Машинобудівний завод «Комсомолець». Поєдинок пройшов у напруженій та цікавій боротьбі і завершився перемогою ветеранів волейболу міста – 3:1.

Склад переможців такий: Микола Нестерук, Олександр Мороз, Ігор Перепічай, Олександр Петрик, Григорій Дубинський, Сергій Баран. Переможці і призери тримали кубки та призи. А організаторами цього турніру стали вихованці колишнього вчителя фізвиховання Володимира Гаркавенка. Це полтавець Віктор Чепур (майстер спорту України з багатоборства), Григорій Обмок з Кременчука, лубенці Микола Нестерук, Василь Марченко і Олександр Матвієнко, а також Віктор Панченко з Диканьки.

Учасники змагань висловлюють подяку директору ДЮСШ Олександру Семенцю за надання спортзалу для ігор. Пам’ятний волейбольний турнір став в Лубнах вже традиційним.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода