Волейбол - 27-12-2009, 10:12 - sasa 11

Павлов виводить \”Локомотив\” до фіналу

Павлов виводить \”Локомотив\” до фіналу

У Калінінграді відбудеться фінальний матч Кубка Росії з волейболу, в якому минулорічний чемпіон Росії «Зеніт» (Казань) зустрічатиметься з «Локомотивом» (Новосибірськ).

Великий внесок у те, що сибіряки вийшли до фіналу зробив вихованець полтавської СДЮШОР-2 Микола Павлов. Наш 27-річний земляк є лідером «Локомотива» і вже не перший рік виходить на ігровий майданчик у стартовій шістці гравців.

У Калінінграді, під час фінального турніру Кубка Росії за участю 8 кращих команд, новосибірці у перших двох іграх створили дві сенсації. В 1/4 фіналу «Локомотив» переміг «Факел» (Новий Уренгой) – 3:0, хоча до цього у трьох матчах чемпіонату Росії програвали тюменцям. А в 1/2 фіналу новосибірці перемогли клуб «Динамо» (Москва) – 3:0. Прикметно, що минулого року фінальний турнір Кубка Росії проходив у Новосибірську, і там саме «Динамо» (Москва) вибороло почесний трофей. А «Локомотив» рік тому посів у кубковому турнір 4 місце.

І ось вперше в історії російського волейболу новосибірці на чолі з нашим земляком Миколою Павловим уже стали кубковими фіналістами. Микола Павлов, до речі, уже був чемпіоном і володарем Кубка України у складі іншої «залізничної» команди «Локомотив» (Харків), тепер він може стати ще й володарем Кубка Росії.

Роман САХНОВСЬКИЙ,
«Полтавщина»

Нажаль, у фіналі сибіряки поступилися казанському \”Зеніту\” – 2:3  (25:21, 25:23, 15:25, 28:30, 9:15). Однак, незважаючи на поразку, нашого земляка визнано кращим подаючим турніру!

Погода