Новини - 11-11-2009, 02:11 - sasa 18

Павлов з \”Ворсклою\” ще на три роки!

Павлов з \”Ворсклою\” ще на три роки!

11 листопада, в конференц-залі ФК «Ворскла» відбулася прес-конференція президента клуба Олега Бабаєва та наставника біло-зелених Миколи Павлова. Привід для спілкування з пресою був цілком доречним. Олег Мейданович повідомив представників ЗМІ, що з Миколою Петровичем клуб підписав новий контракт, розрахований ще на три роки. Отже, Павлов залишиться в Полтаві ще, принаймні, на три роки, повідомляє офіційний сайт ворсклян.

Олег БАБАЄВ, президент «Ворскла»:
– Сьогодні о 14 годині, ми починаємо підготовку до ігор, що залишилися у чемпіонаті. А зараз у нас особливий привід. Микола Петрович, працює в клубі два роки. За цей час «Ворскла» досягла значних успіхів. Ми створили колектив, який здатний вирішувати високі завдання. Ми подовжуємо контракт з Миколою Павловим на три роки. Він пішов на зустріч нам і погодився залишитися працювати в Полтаві. Ми у свою чергу намагатимемося робите все, щоб Миколі Петровичеві тут працювалося комфортно. Ми обговорили умови роботи. Мені дуже приємно, що він погодився. З тренерським штабом ми також продовжили контракти.


Микола ПАВЛОВ,  тренер «Ворскли»:
– Давайте підпишемо одразу контракт, щоб я себе спокійно почував, а то наговорю зараз… Мій найулюбленіший фільм – «Хрещений батько» там є фраза: від якої не можливо відмовитися». За півроку до закінчення контракту, мені запропонували новий, це дуже приємно. Я повинен думати в першу чергу, не лише про себе, але й про футболістів, в яких закінчуються контракти. Наразі потрібно вже приймати рішення по деяких гравцях. Я завжди розмовляю з футболістами, на яких клуб вже не розраховує. Разом шукаємо варіанти де вони можуть далі працевлаштуватися. Ми плануємо придбати гравців взимку, плюс молодь і плюс гравці, які у нас є. Ми спробуємо зробити все, щоб було не соромно уболівальникам за нас і нам перед уболівальниками.

– Ніхто грипом не захворів?
– У нас є одна втрата, чотиримісячний син Йована Маркоськи захворів.

– Зарплата у вас така ж залишилася чи стане більшою?
– Більшою стала.


– Чутки про повернення Ґлавіни це правда?
– Ми з ним розмовляли, але все залежатиме від керівництва обох клубів.

Погода