Останні новини - 26-03-2010, 12:03 - sasa 238

Павлова покарали на 5 тисяч

Павлова покарали на 5 тисяч

Відбулося засідання №18 Дисциплінарного комітету ПЛ

Дисциплінарний комітет ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вирішив:

У зв’язку зі складністю справи та необхідністю додаткового дослідження наданих сторонами документів оголосити перерву у розгляді питання по вирішенню спору між ФК «Арсенал» і колишнім головним тренером Олександром Заваровим. Продовжити розгляд на наступному засіданні.

Через пропущений строк давності по зверненню закрити провадження по заяві колишнього футболіста Володимира Прийомова з вимогами до ФК «Шахтар».

За невиконання рішення ДК ПЛ №16 зобов’язати головного тренера ФК «Кривбас» Юрія Максимова сплатити обов’язковий грошовий внесок у сумі 2 500 гривень. Якщо Максимов не сплатить ФК «Оболонь» перший транш компенсації за дострокове розірвання контракту до 31.03.2010 р., дискваліфікувати його до моменту виконання рішення ДК ПЛ №16 в частині сплати першого траншу компенсації.

За неетичну поведінку під час матчу 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України відсторонити головного тренера ФК «Ворскла» Миколу Павлова від участі у змаганнях на два матчі. Зобов’язати його сплатити обов’язковий грошовий внесок у сумі 5 000 гривень.

За некоректну поведінку після закінчення матчу 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України президента ФК «Ворскла» Олега Бабаєва попередити.

Прем\’єр-ліга України

Погода