Волейбол - 06-12-2009, 02:12 - Націоналіст 232

Переконливий реванш “Керкінітіди”

Переконливий реванш “Керкінітіди”

Повторна гра, на жаль, не принесла позитивних емоцій ні полтавським любителям волейболу, ні самим дівчатам з «Полтавчанки». Щось на зразок боротьби спостерігалося лише в першій і четвертій партіях.

У першій партії господарки відразу захопили ініціативу і постійно вели перед з відривом у 5-6 м’ячів. Непогано першим темпом атакувала Ганна Магерова. Періодично «Керкінітіда» скорочувала відрив до 2-3 м’ячів, але в кінці партії «Полтавчанка» виглядала переконливіше – 25:21. Здавалося б, гра у наших йде і перемога в другому матчі не забариться. Але тут почало коїтися щось не зрозуміле.

У полтавських волейболісток повністю розладнався прийом, тому якісно довести м’яч до атакуючих волейболісток зв’язуючій Наталії Оробченко було дуже складно. Коли нашим і випадала нагода атакувати, то удари відбувалися переважно з незручних позицій. Суперниці були готові до атак першим темпом Магерової, а удари Дейнеги, Слинько, Шванської та Важинської приходилися переважно в блок або небезпеки для суперниць не несли. Плюс не кращий свій матч провела ліберо Ірина Петрушина. За таких умов протистояти злагодженій грі волейболісток з Євпаторії було просто неможливо. Друга партія закінчилася з рахунком 15:25, а в третій перевага гостей була просто подавляючою, що і відобразила майже двохзначна перевага у рахунку.

У четвертій партії полтавки спробували зав’язати боротьбу і на її початку навіть вирвалися вперед, але… Знову поганий прийом, плюс рідко спрацьовував блок. За рахунку 20:23 відбувався розіграш ключового очка. Світлані Шванській вдалося заблокувати атаку суперниць і вже здавалося, що очко дістанеться «Полтавчанці», але суперниці врятували м‘яча і відповіли своєю результативною атакою. Четверта партія закінчилася з рахунком 21:25 і 1:3 по партіям в підсумку.

Жахливий матч, в якому помилялися практично всі. А найголовніше те, що у нашій команді не знайшлося лідера, який би у скрутний момент зміг кількома вдалими атаками поспіль переломити хід партії, яка невдало складалася. «Керкінітіда» зробила належні висновки з поразки днем раніше і впевнено реваншувалася. А такі різкі перепади в грі «Полтавчанки» можна пояснити тільки психологією. Будемо сподіватися наші дівчата попрацюють над цим компонентом і вже в наступному виїзному турі ми побачимо справжню «Полтавчанку».

Олександр Полтавець

Погода