Новини - 18-12-2009, 12:12 - sasa 8

Перемоги ДЮСШ \”Юність-1\”

Перемоги ДЮСШ \”Юність-1\”


У Коломиї відбувся перший офіційний чемпіонат України з пауерліфтингу серед вихованців ДЮСШ. Ці змагання вперше проводилися без спеціальної екіпіровки.

Як сказав представник міністерства молоді та спорту Сержудин Базаєв, що це чесні змагання. Сильніші спортсмени перемагали у своїх вагових категоріях. Успішно на цих змаганнях виступила команда полтавської ДЮСШ «Юність-1» на чолі із заслуженим тренером України з пауерліфтингу Максимом Іваньковим. Переможницями стали Тамара Стенкова та Анастасія Зоріна у вагових категоріях до 48 та 60 кг відповідно. Вони ж посіли перше та друге місця в абсолютній першості. Срібними призерами змагань стали Максим Шостак (до 75 кг) та Валерій Твердохліб (67,5 кг). У вазі до 60 кг Валерій Ніконенко посів третє місце.  Загалом на змаганнях було представлено близько п’ятдесяти команд. На даний час відділення пауерліфтингу відкриті в 107 місця України. На Полтавщині діють відділення у Полтаві, Хоролі, Диканьці, Кременчуці та Нових Санжарах.    

Ці змагання стануть традиційними і наступні планують провести у Полтаві. Основна задача змагань: перегляд резерву, підростаючого покоління, які в перспективі стануть членами збірної України.  

Володимир СУЛИМЕНКО

Погода