Новини - 01-05-2010, 03:05 - sasa 212

Перемогли майбутні кооператори

У Лубнах на базі Лубенського медичного училища пройшли легкоатлетичні змагання серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації в залік обласної Спартакіади студентської молоді.

В змаганнях, які складалися з легкоатлетичного кросу, взяли участь більше 80 спортсменів з шістнадцятьох  навчальних закладів Полтавщини. Учасників на відкритті змагань привітала завідуюча відділенням медучилища Наталія Вдовенко, яка побажала всім високих спортивних здобутків. Самі ж змагання пройшли на території мальовничого дендропарку Лубенського лісотехнічного коледжу, де директором палкий прихильник спорту Роман Сендзюк. За підсумками легкоатлетичного кросу в запеклій боротьбі у загальнокомандному заліку перемогу здобув колектив Полтавського кооперативного технікуму. Другою стала команда Полтавського базового медичного коледжу, а «бронзу» здобули студенти Лохвицького технологічного технікуму. В особистому заліку серед дівчат на дистанції у 1000 м перемогу святкувала з результатом 3 хв. 4,8 сек. майбутній медичний працівник з Полтави Аліна Головцева. Друге місце виборола Вікторія Постоленко, яка теж навчається у медичному коледжі. А третьою стала студентка Полтавського кооперативного технікуму Катерина Кущ. Серед юнаків не було рівних Сергію Шевчуку з кооперативного технікуму. Його результат на біговій дистанції у 2000 м 5 хв. 53 сек. Всього на одну секунду від переможця відстав його колега по команді Едуард Канюленко, а третє місце виборов Володимир Придатко з Лохвиці. На урочистому закритті головний суддя змагань, старший викладач фізвиховання Лубенського медучилища Володимир Ткаченко вручив переможцям і призерам грамоти від обласного управління фізичної культури і спорту та побажав учасникам подальших перемого на легкоатлетичних доріжках.

На фото: На лубенській землі стартували студенти-легкоатлети області.