Останні новини - 05-05-2011, 03:05 - sasa 42

Перемогли \»зелені\»

Перемогли \»зелені\»

Ворскла (зелені) — Ворскла (помаранчеві) — 3:2
Матвєєв (12, автогол), Янузі (20), Осипенко (41), Чичиков (43), Безус (60).
«Зелені»: Величко (Долганський, 31), Даллку, Ткачук (Пєсков, 31), Лешко, Селін, Маркоскі (Курелех, 43), Красноперов, Громов, Осипенко, Чичиков, Сачко.
«Помаранчеві»: Лавренюк, Матвєєв, Курилов, Чеснаков, Вовкодав, Карпович, Оберемко, Кулаков, Єсін, Безус, Янузі.

У внутрішньоколективному протистоянні ворсклян сильнішими, на цьому тижні, стали футболісти з команди капітана Сергія Величка, які забили на один м\’яч більше, інформує прес-служба ворсклян. Голів у двох півгодинних таймах традиційно для останнього часу було багато. Забивалися їх виключно представники лінії атаки, якщо не брати до уваги автогол захисника Матвєєва. Ну, з ким не буває. Хлопці, незважаючи на спекотну погоду, працювали із задоволенням, багато комбінували. Сподіваємося, настрій цей збережеться до найближчої виїзної гри з «Арсеналом».

Останні новини - 10-03-2011, 10:03 - sasa 42

Перемогли \»зелені\»

Перемогли \»зелені\»

У рамках підготовки до матчу 21-го туру в Києві з «Динамо», ворскляни провели «двосторонку».

 

Ці ігри здебільшого покликані перевірити функціональні та фізичні кондиції гравців перед кожною календарної грою чемпіонату. Неподалік від усіх здійснював індивідуальні пробіжки Олег Краснопьоров, що розтягнули приводить м\’яз ноги. Інші футболісти команди перебувають у відмінній формі, повідомляє прес-служба ворсклян.

 

Відбігали футболісті два тайми по півгодини кожний. Перемогу в цьому матчі здобули \»зелені\», які свою перевагу здобули вже в першому таймі. Відзначилися новачки — Оберемко та Осипенко.

«Ворскла» (зелені) — «Ворскла» (помаранчеві) — 2:0
Оберемко (17), Осипенко (28)

«Ворскла» (зелені): Долганський (Лавренюк, 31), Даллку, Ткачук, Лешко, Бацула (Баранник, 31), Чеснаков, Оберемко, Єсін, Осипенко, Маркоскі, Янузі.

«Ворскла» (помаранчеві): Величко, Пердута, Пєсков, Курелех, Селін, Чичиков, Карпович, Кулаков, Громов, Безус, Сачко.

Погода