- 05-10-2012, 09:10 - sasa 176

Перша перемога \”Кременчука\” на \”Open Cup DAFI\”

ХК \”Кременчук\” – \”Хімік\” (Северодонецк) – 7:5 (1:2 ,3:1, 3:2)

Шайби: 0:1 (2.32) Пурик, 1:1 (8.32, мен. 3х5) Савицький (Скрицький), 1:2 (13.04) Сухопара, 1:3 (20.02) Бичков (Яцкін), 2:3 (23.16) Савицький (Юрченко), 3:3 (26.07, біл. 5х4) Скрицький, 4:3 (27.48) Бур’яненко (Скрицький), 4:4 (34.12, 4х4) Лисовец (Пурик), 5:4 (34.37, біл. 5х4) Млинченко (Юрченко, Савицький), 5:5 (37.16) Яцкін (Бичков), 6:5 (41.24, мен. 4х5) Савицький (Росляков), 7:5 (44.45) Пузанов (Чередніченко).

ХК “Кременчук” здобув першу перемогу на турнірі «Open Cup DAFI», що проходить на льодовій арені “Айс хол” в Харкові. В другому турі кременчужани в напруженому поєдинку здолали ХК “Хімік” (Сєвєродонецьк) з рахунком 7:5. Перший період хокеїсти з берегів Дніпра програли з рахунком 1:2, пропустивши шайбу вже на третій хвилині зустрічі. Другий та третій періоди були за кременчужанами, які закидали в кожному з періодів по три шайби, на що “хіміки” змогли відповісти однією та двома шайбами відповідно. Лідер ХК “Кременчук” та тренер юніорської команди, Олександр Савицький, за системою гол+пас, набрав в матчі 4 пункти (3 шайби+1 передача). Лише на одне набране очко відстав від нього Артем Скрицький – (1+2). Саме ці хокеїсти після двох турів очолили список бомбардирів. Савицький з п’ятьма набраними пунктами (4+1) займає перше місце, Скрицький (1+2) – друге.

Кременчужани матч з “Хіміком” провели в такому складі: 1 Короткий. 12 Чередніченко – 3 Шкрюм, 33 І.Юрченко – 55 Савицкий, 2 Росляков – 76 Г.Смірнов. 96 Пузанов – 7 Бур’яненко – 77 Брага, 9 Млинченко – 8 Скрицький – 25 (к) Мазур, 99 Яцуха, 5 Олійник, 24 А.Смірнов, 11 Лозовский, 22 Кубрак.