Міні-футбол - 26-12-2010, 06:12 - sasa 167

Перша поразка господарів

Відкрита першість ПЗМС. Вища ліга. 8 тур

Розсошенці – Зефір-ПластиКом – 2:5
(Подробаха, Касьян – Крупніченко, Краєвський, Крупін, В.Бараннік, Богомаз)

Матч останніх двох переможців відкритої першості ПЗМС склався по-різному для обох колективів – повна перевага розсошан у першому таймі і домінування пластикомівців у другому. Рахунок на восьмій хвилині після сольного проходу відкрив Анатолій Подробаха. На 12-й хвилині стався епізод, який став якщо не вирішальний, то кардинально змінив картину гри. У зіткненні з гравцем “ПластиКому” Перцюхом пошкодження зазнав голкіпер “Розсошенців” Євген Бахуринський. На жаль, продовжити зустріч він не зміг і місце у рамці зайняв Геннадій Стріляний. У середині тайму розсошани могли збільшити перевагу, але на висоті зіграв кіпер “Зефіру” Крупніченко, а ще одного разу м’яч з лінії виніс Саркіс. На вісімнадцятій хвилині команди обмінялися уколами. Спочатку потужну атаку провели пластикомівці – м’яч після удару Краєвського влучив у стійку. На добиванні першим був Семука, який метрів з п’яти влучив у поперечину. У відповідь Ященко з декількох метрів пробив вище воріт. Кінець тайму пройшов за невеликої переваги діючого чемпіона, який на 22-й хвилині зусиллями Касьяна подвоїв рахунок. У перерві “ПластиКом” отримав підсилення. На майданчику з’явилися Василь та Олег Баранніки. За дві хвилини по перерві дальній удар Краєвського зробив рахунок 2:1. Ігрова перевага потроху перейшла на бік футзалістів у білих футболках. На 36-й хвилині спочатку Богомаз, а потім Саркіс повинні були зрівнювати рахунок. Проте їхні удари відбив Стріляний, а от дальній постріл Василя Баранніка застав зненацька кіпера розсошан. За десять хвилин до закінчення зустрічі Крупін виводить “ПластиКом” вперед – 3:2. Ще за п’ять хвилин простріл з правого флангу Саркіса замкнув Богомаз. “Розсошенці” пішли у ва-банк. Стріляний почав підключатися до атак своєї команди, за що був покараний своїм візаві Крупніченком. До речі, це вже не перший влучний удар голкіпера “Зефіру”, який наразі є кращим бомбардиром серед воротарів.

Зеніт – Нове життя – 4:6
(Полтавець, Бриж-2, Акуленко – П.Ротань, О.Ротань, Мелащенко-2, Пихальонок, Химяк)

Якщо виграєш 4:0 – то це далеко ще не перемога. Саме з таким рахунком “Нове життя” перемагало після двадцяти хвилин гри. Після четвертого пропущеного голу тренер “Зеніту” вирішив взяти хвилинну паузу, щоб якось стряхнути своїх хлопців. Схоже, що слова коуча подіяли на зенітівців, які ще до перерви два м’яча відіграли. Та вже на початку другої половини андріївці збільшили перевагу до трьох м’ячів. На такий жвавий початок з боку суперника у “Зеніту” була своя відповідь. До тридцятої хвилини вони скоротили рахунок до мінімуму 4:5. Маючи перевагу у грі, “Зеніт” щосили кинувся зрівнювати рахунок, деколи не встигаючи повертатися в захист, чим вправно користувалися хлопці з “Нового життя”. В цей час з найкращої сторони себе проявив голкіпер “Зеніту” Денисенко, який зводив на нівець всі намагання забити в його ворота. Втративши декілька непоганих нагод, “Зеніт” пропустив у свої ворота. Питання про переможця зняв Олександр Мелащенко.

Інтерно – Дальні острови – 4:7
Тининик, Чамара, Городчанін, Супруненко – С.Усаковський-3, Ю.Усаковський-2, Косенко-2)

Рахунок у матчі було відкрито вже на 28 секунді. Найшвидшим голом туру відзначився Сергій Усаковський. Подвоїв рахунок його брат Юрій. До одинадцятої хвилини “Інтерно” рахунок зрівняло. М’ячі на рахунку Тининика і Чамари. У середині тайму “Дальні острови” вперед вдруге у матчі вивів Юрій Усаковський. Після перерви на майданчику була лише одна команда – “Дальні острови”. М’ячі братів Усаковських та дубль Косенка приніс островитянам п’яту перемогу на турнірі.

Андріївка – ПЗМС-1 – 5:4
(Ніколенко-2, Ансупов, Кундель, Микійчук – Банний, Дубницький, Литвин-2)

Розв’язка поєдинку наступила за три хвилини до закінчення гри. За рахунку 4:3 на користь господарів майданчику андріївці вирішили замінити голкіпера на п’ятого польового гравця. Такий тактичний хід повністю себе виправдав. Андрій Микійчук знаходячись по центру воріт пробив метрів з дванадцяти і влучив у ліву від голкіпера дев’ятку. А за хвилину “Андріївка” вперше у матчі вийшла вперед. Максим Кундель обігрався з Андрієм Зіпунніковим і пробив повз Гуржія. Тепер настала черга випускати п’ятого польового ПЗМСу, але часу щоб відігратися у господарів вже не було. Перша поразка для футзалістів склозаводу, які у середині першого тайму були попереду 3:0.

Севілья – Стріт – 1:4
(Жарий – Дудка, Кулик-2, Коваленко), Алегро – Чайка – 1:10 (Бодник – Олійник-2, Немченко, Павлій-3, Храпач, Ребенок, Олефір-2)

Перша ліга. 8 тур

ПЗМС-2 – ДПІ – 3:3 (А.Толстов, Ворона, Гладкий – Коваленко, Сільченко-2), Полтавагаз – Інваспорт – 3:1 (Білоус-3 – Хозяїнов), Авангард – Газовик – 9:4 (Щочка-2, Бондаренко-3, Федоров, Білоконь-3 – В.Приходько-2, Радченко, Свертнєв), Фрегат – Дальні острови-2 – 3:5 (Бондаренко-2, Худолій – Бондарчук, Попенко, Федоринов, Хрипко-2), Атака-Автотранс – Експрес – 16:4 (Волошко-2, Лисяк, Макорін-4, Пономаренко-3, Прядко-3, Голованьов, Черняк, Киприч – Соловйов-2, Ніщименко, Синяк), Білал – Медакадемія – 9:3 (Зінчик, Мудрий-2, Суворов-2, Москаленко, Федоров, Гапонов-2 – Рукавиця-2, Корсун)

1 Атака-Автотранс 8 8 0 0 64-19 24
2 Полтавагаз 8 6 2 0 47-22 20
3 Дальні острови-2 8 6 1 1 61-30 19
4 Інваспорт 8 7 1 2 33-23 16
5 ПЗМС-2 8 3 3 2 36-28 12
6 Авангард 8 2 3 3 39-39 9
7 ДПІ 8 2 2 4 24-27 8
8 Фрегат 8 2 2 4 22-35 8