Волейбол - 19-02-2010, 09:02 - 207
Перший крок до 5-го місця зроблено
![Перший крок до 5-го місця зроблено](http://fcvorskla.com.ua/wp-content/themes/fc-vorskla-2/compiled/assets/images/vk_gray.jpg)
\”Спортліцей-Університет\” (Біла Церква)-ВК \”Полтавчанка\” 0:3 (27:29, 20:25, 21:25)
У першому матчі турніру за 5-7 місця наші дівчата впевнено у трьох партіях здолали господарок – команду \”Спортліцей-Університет\” з Білої Церкви. У першому сеті глядачі побачили напружену боротьбу, але на продовженні партії \”Полтавчанці\” поталанило більше. Програвши перший сет молоді волейболістки з Білої Церкви не змогли надалі зачепитися бодай за партію. \”Полтавчанка\” була сильніша – 20:25 і 21:25.
Завтра об 11 годині наші волейболістки зустрінуться з своїм головним конкурентом у боротьбі за 5 місце – донецькою \”Медікою-ШВСМ\”.
Полтава
вологість:
тиск:
вітер:
Погода на 10 днів від sinoptik.ua