Міні-футбол - 03-04-2014, 10:04 - sasa 79

Пирятинщина: Колос – чемпіон

Пирятинщина: Колос – чемпіон

На Пирятинщині завершилася першість району з міні-футболу на Кубок голови районної ради, в якій взяли участь 12 команд міста і району. Змагання прирівнювалися до районного міні-футбольного чемпіонату. І переможець змагань виявився лише у, так званому, «золотому матчі».

Як повідомив автору цих рядків голова районної організації ВФСТ «Колос» і очільник Федерації футболу району Сергій Плетінь, змагання пройшли напружено та цікаво. За їх підсумками однакову кількість очок набрали дві команди – «Удай» (Велика Круча) і «Колос» з Давидівки.

Эскорт агентство: вызвать мужчину для состоятельных дам!

У «золотому» поєдинку колосівці з їх наставником Віталієм Щегольським перемогли свого опонента з рахунком 8:4 і здобули красень-кубок. Другими стали удайці, підопічні граючого тренера Олега Проскурні, а «бронзу» здобула команда «Ветеран» (Пирятин), якою опікувалися граючі тренери Заза Манія та Ігор Марачевський. Далі місця у турнірній таблиці розподілилися так:

4 – «Орли-таксисти» (Пирятин)
5 – «Агротехніка» (Пирятин)
6 – «Європейський Університет» (Пирятин)
7 – «Юпітер» (Верхоярівка)
8 – «Антей» (Каплинці)
9 – СФК «Студгарт» (Березова Рудка)
10 – «ДЮСШ» (Пирятин)
11 – «Аванард» (Калинів Міст)
12 – «Удача» (Харківці-Вишневе).

За підсумками кубкових змагань кращим бомбардиром (48 м’ячів) став Роман Кирпиченко з переможної команди «Колос» (Давидівка), а кращим воротарем – Сергій Грицун («Удай»).

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода