- 05-10-2015, 10:10 - sasa 154

Плавці \”Кремінь Мастерс\” завоювали 23 медалі ветеранського чемпіонату України

У Львові відбувся чемпіонат України з плавання серед ветеранів, в якому представники клубу \”Кремінь Мастерс\” (Кременчук) завоювали загалом 23 медалі: 9 золотих, 11 срібних, 3 бронзові.

Серед ветеранів у номінації 45-49 років Ігор Негребецький став переможцем у брасі на 50-метрівці (36,49 секунди) та 200-метрівці (3 хвилини 02,98 секунди) та срібним призером на 100-метрівці (1:21,69). Світлана Брилякова серед жінок (55-59 років) перемогла на 200-метрівці на спині (4:06,01) та була другою на 100-метрівці на спині. Андрій Лобанов серед чоловіків (50-54 роки) був другим на дистанціях 200 метрів – брасом та батерфляєм і третім – на 400-метрівці вільним стилем.

\"Плавці

Михайло Мандрика (у центрі) та Максим Яковенко (ліворуч) – на п\’єдесталі пошани

По 4 медалі ветеранського чемпіонату – в активі двох представників \”Кремінь Мастерс\” – у наймолодшій номінації (до 30 років): Олени Бородіної (перша – на 800 метрів вільним стилем, друга – на 100 і 400 метрів вільним стилем, третя – 50 метрів вільним стилем) та Сергія Кирчика (перший на 800 метрів вільним стилем, другий – на 50 і 200 метрів брасом, третій – на 50 метрів вільним стилем).

В одному із номерів програми – плаванні на 50 метрів брасом (чоловіки 30-34 роки) на п\’єдесталі пошани були одразу двоє кременчужан: перший – Михайло Мандрика (33,30 сек.), другий – Максим Яковенко (36,13 сек.). Крім того Мандрика був другим на 200-метрівці комплексного плавання, а Яковенко – двічі першим – на 50 метрів на спині (34,47 сек.) та 800 метрів вільним стилем (12:15,73).

А ще збірна \”Кремінь Мастерс\” виборола дві медалі в естафетах, загальний вік чотирьох учасників-ветеранів в яких не повинен бути менше 160 років і не більше 199 років: золоту – у комбінованій змішаній естафеті 4х50 метрів (два чоловіки + дві жінки) – 2 хвилини 35,55 секунди та срібну – у комбінованій естафеті серед чоловіків 4х50 метрів – 2 хвилини 12,95 секунди.