Футбол Полтавщини - 23-03-2014, 08:03 - sasa 175

Полтава декласувала Карлівку

ФК «Полтава» – ФК «Карлівка» – 4:0 (2:0)

Минулої суботи, 22 березня, на НТБ ФК «Полтава», що в Копилах, господарі майданчика провели черговий спаринг. Цього разу їхнім суперником був друголіговий ФК «Карлівка». Забивши у кожному з таймів по два м’ячі, більш досвідченіші гравці не залишили оновленій команді з Карлівки жодного шансу. До речі, остання зустріч суперників, що відбулася рік тому (11 лютого 2013 р.) також у період міжсезонних зборів, завершилася з таким же рахунком – 4:0 на користь ФК «Полтава».

Небагато часу залишилося клубам ПФЛ України до старту весняної частини змагань, що розпочнеться вже наступної суботи, 29 березня. Свій перший поєдинок підопічні Сергія Лукаша проведуть у Дніпродзержинську проти лідера другої ліги – місцевої «Сталі».