Хокей - 27-08-2011, 10:08 - sasa 163

\”Полтава\” – посередині

Підходить до завершення попередній етап на “Турнірі вихідного дня”, який триває у Харкові

Полтавчанам залишилося зіграти ще одну гру, яка повинна відбутися на “Салтівському льоду” 29 серпня. Саме ця зустріч вирішить остаточне положення команд. У разі перемоги хокеїстів ХК “Полтави” над “Скіфами” наші хокеїсти посядуть друге місце, а при нічийному результаті чи поразці лише четверте.

У п’ятому турі полтавчани зустрічалися з “Атлантом”. Напружена гра, у якій по черзі команди виходили вперед , завершилася перемогою харків’ян 9:7. Причому все вирішилося на останніх хвилинах. ХК “Полтава” спочатку відіграла відставання у три шайби – 7:7, але пропустила дві швидкі шайби, котрі й вирішили долю матчу. Найкращим у складі нашої команди був визнаний Владислав Кладковий, на рахунку якого 3 закинуті шайби.

Наступна гра проти ”Вітязя” у чомусь нагадувала протистояння з “Атлантом”. Знову відіграли три шайби у третьому періоді. У заключному відрізку гри обидві команди мали безліч гольових моментів та реалізувати бодай один жодній з команд не вдалося. Фінальна сирена зафіксувала бойову нічию 4:4.