ФК Полтава - 03-03-2010, 01:03 - Націоналіст 122

\”Полтава\” заявилася

\”Полтава\” заявилася
Перед стартом весняної частини чемпіонату полтавська команда заявила цілу групу новачків. У переважній більшості їхні імена не скажуть нічого пересічному вболівальнику, тож знайомимося.

1. Копицин Іван Євгенович (1992 р. н.), нападник. Вихованець дніпропетровського \”Інтера\”. До цього виступав за комсомольський \”Гірник-спорт\” під керівництвом Юрія Малигіна. Зараз знову має змогу виступати під початком цього наставника.

2. Муковозов Олександр Сергійович (1989 р. н.), нападник. Вихованець херсонського футболу. Виступав за херсонські \”Кристал\” та \”Освіту\”.

3. Пономар Віталій Вадимович (1990 р. н.), нападник. Вихованець куп\’янського футболу. Виступав за місцеву \”Мрію\”, також знайомий по спільній роботі Юрію Малигіну в луганському \”Комунальнику\” в сезоні 2007/08. Також виступав за третю команду та дубль донецького \”Шахтаря\” та ПФК \”Олександрію\”.

4. Шпак Олександр Миколайович (1988 р. н.), воротар. Вихованець світловодського футболу. Виступав за кіровоградський \”Олімпік\”, дубль \”Ворскли\”, також грав під керівництвом Малигіна в Комсомольську.

5. Деордиця Андрій Олександрович (1988 р. н.), захисник. Вихованець донецького \”Шахтаря\”. Виступав за дублюючі склади гірників та кіровоградську \”Зірку\” Має досвід виступів за юнацькі збірні України.

6. Ятленко Андрій Сергійович (1988 р. н.), захисник. Вихованець китївського футболу. Виступав за дублюючі склади \”Динамо\”, \”Арсенала\” і \”Оболоні\”, а також \”Єдність\”. Має досвід виступів за юнацьку збірну України.

7. Бондаренко Сергій В’ячеславович (1993 р. н.), півзахисник. Вихованець полтавського футболу.

8. Книжник Антон Олександрович (1989 р. н.), півзахисник. Вихованець донецького футболу. Вистуав за \”Олімпік\”, дублюючі склади \”Шахтаря\”, а такоє слов\’янський \”Словхліб\”.

9. Реуцький Дмитро Сергійович (1984 р. н.), півзахисник. Вихованець харківського футболу. Виступав за дубль \”Металіста\”, харківський \”Геліос\”, мелітопольський \”ОЛКОМ\” та куп\’янський \”Локомотив\”.

Погода