- 19-12-2011, 09:12 - sasa 155

Полтавці – серед кращих гравців НХЛ Києва

Відбулися чергові матчі в групі Б НХЛ Києва.

ХК \”HARSCO\” – ХК \”Инфоснегири\” -7:3 (2:1, 2:1, 3:1)

Початок матчу між  претенденом на чемпіонство – ХК \”HARSCO\” та абсолютним аутсайдером групи – ХК \”Инфоснегири\” був повністю за першими. Вже на другій хвилині першого періоду полтавець Петро Волощенко реалізував вихід сам на сам із воротарем суперника. Через три хвилини рахунок стає 2:0 на користь \”чорних орлів\”. Лохвиччанин Олег Ємець вдало асистував червонозаводчанину Сергію Кутузову. Ще через дві хвилини ХК \”Инфоснегири\” відіграли одну шайбу. З рахунком 2:1 хокеїсти пішли на першу перерву. Другий період розпочався з атак ХК \”Инфоснегири\”, одна з яких завершилася другим взяттям воріт лубенця Олександра Кулика. Але нічийний рахунок на табло тримався лише дві з половиною хвилини. Третю шайбу закинув лохвинчанин Сергій Степаненко, якому асистували  автори двох перших шайб – Волощенко та Кутузов. Четверту шайбу у ворота ХК \”Инфоснегири\” закинув киянин Володимир Матвєєв. Стартовий відрізок третьго періоду ознаменувався голом-красенем від Петра Волощенка, який дальнім кидком зумів \”пробити\” воротаря ХК \”Инфоснегири\” Олега Панасюка. Через декілька хвилин \”снегири\” зуміли скоротити рахунок у зустрічі, закинувши свою третю і останню шайбу у ворота Кулика. Далі відзначалися лише представники Полтавщини. Лохвиччанин Ігор Яременко закидає шосту шайбу, а за три хвили до закінчення зустрічі полтавець Волощенко ставить остаточну крапку в матчі, записуючи на свій рахунок перший хет-трік у цьому сезоні.

У цьому матчі взяли участь одразу вісім представників Полтавщини. Кольори ХК \”Инфоснегири\” захищав пирятинець Сергій Ляшенко, а ХК \”HARSCO\” – червонозаводчанини Олександр Кумпан і Сергій Кутузов, лубенець Олександр Кулик, лохвиччани Олег Ємець, Ігор Яременко, Сергій Степаненко та полтавець Петро Волощенко. Кращими гравцями матчу визнали: у складі ХК \”HARSCO\” – Петра Волощенка, у складі ХК \”Инфоснегири\” – воротаря Олега Панасюка та захисника Костянтина Брондукова. Костянтин є сином відомого українського та радянського актора Бронислава Брондукова. Борислав Брондуков знявся більш ніж у ста фільмах, найвідоміші з яких – \”Афоня\”, \”Пригоди Шерлока Холмса та доктора Ватсона\”, \”Зелений фургон\”, \”Гараж\”, \”Спортлото-82\”.

Результати інших матчів туру: ХК \”БСМ-Баришівка\” – ХК \”777-2\” – 5:1 (1:0, 3:0, 1:1). Цікаво, що один із кращих голкіперів групи Б, воротар ХК \”777-2\” Віталій Буточнов відіграв весь матч у захисті. ХК \”Крила Столиці\” – ХК \”Ледокол\” – 11:0 (4:0, 4:0, 3:0). ХК \”Нічні вовки\” – ХК \”Титани\” –  5:3  (2:1, 1:0, 2:2).