Новини - 04-10-2015, 02:10 - sasa 139

Полтавці завершили виступи на дорослому чемпіонаті світу з армспорту

У Куала-Лумпурі (Малайзія) завершився 37-й чемпіонат світу з армспорту, в якому змагалися представники Полтавщини.

В останні два дні змагань боротьба велася у чоловічих та жіночих першостях. Наша землячка Ксенія Безугла, яка серед юніорок завоювала дві медалі (золоту і срібну) також виступила у жіночій першості у ваговій категорії до 65 кг. Тут – серед жінок-еліти – Ксенія Безугла в обох першостях – у боротьбі як на лівій, так і на правій руці – фінішувала на 7-му місці. У цій категорії у боротьбі на лівій руці чемпіонкою світу стала Фіа Рейшек (Швеція), у боротьбі на правій руці – Ольга Сліжевська (Казахстан).

Представник Полтавщини Артем Письмак виступив у першості серед чоловіків – до 90 кг, в якій він змагався тільки у боротьбі на правій руці (29 учасників). Наш земляк посів 12-е місце, у першості, в якій до трійки призерів увійшли: переможець – Дітер Шпаннагел (Німеччина), срібний призер – Ермес Гаспаріні (Італія), бронзовий – Стоян Големанов (Болгарія).