Новини - 09-11-2015, 10:11 - sasa 221

Полтавці завоювали 6 медалей ветеранського Кубка Києва з плавання

У Києві відбувся відкритий Кубок міста з плавання серед ветеранів-мастерс, за підсумками якого ветерани Полтавщини завоювали 6 медалей: золоту, три срібні, дві бронзові.

Переможцем змагань у 50-метровому басейні став Ігор Негребецький (Полтавська обл.), який виграв заплив ветеранів (45-49 років) на 400-метрівці комплексного плавання – 6 хвилин 17,36 секунди. Крім того Ігор Негребецький став бронзовим призером на 200-метрівці брасом (2:59,07).

Максим Яковенко у номінації 30-34 роки завоював 3 срібні медалі: на 200 метрів комплексного плавання, 50 метрів на спині та 50 метрів брасом.

А Сергій Кирчик – представник кременчуцького клубу \”Кремінь-Мастерс\” – у наймолодшій ветеранській номінації 25-29 років – завоював бронзову медаль 200-метрівці брасом.