- 18-08-2015, 04:08 - sasa 155

Полтавці завоювали \”золото\” і \”бронзу\” міжнародного марафону \”Визволення\”

У Харкові відбувся традиційний – уже 30-й міжнародний марафон та біг по шосе на різних дистанціях, присвячений Дню визволення Харкова, у стартах якого виступили загалом понад 4 тисячі учасників.

Як і у попередні роки на цих престижних змаганнях успішно виступили стаєри Полтавщини. Наша землячка Наталія Батрак із Зінькова перемогла у міжнародному напівмарафоні серед жінок з результатом – 1 година 25 хвилин 08 секунди. Представниця Полтавщини на фініші випередила своїх головних суперниць – харків\’янок Тетяну Рибальченко (1:25:11) та Марію Митрофанову (1:25:58).

\"Полтавці

Яків Савченко (крайній праворуч) – бронзовий призер у марафоні / Фото А. Деревнін

У першості серед чоловіків на класичній дистанції марафонського бігу у Харкові полтавець Яків Савченко став бронзовим призером. Наш земляк фінішував з результатом – 2 години 41 хвилина 21 секунда. На фінішній прямі полтавця випередили – переможець Віктор Роговий із Києва (2:36:47) і срібний призер Тарас Чорний із Маріуполя (2:38:39).