Волейбол - 27-05-2011, 10:05 - sasa 26

“Полтавчанка” – знову чемпіонки України!

“Полтавчанка” – знову чемпіонки України!

19-22 травня 2011 р., Полтава. Фінал першості аматорської вищої ліги серед жіночих команд.

У красивому і зеленому місті Полтава проходили фінальні ігри за 1-4 місця першості аматорської вищої ліги серед жіночих команд. В ньому брали участь команди «Університет» м. Івано-Франківськ, ВК «Полтавчанка» м. Полтава, «Харків’янка” м. Харків та «ТЕЦ-5-ХДЗА» м. Харків.

У перший же день господарки майданчику зустрілися з добре відомими для себе суперницями, волейболістками «Харків’янки”з м. Харкова. Місцева команда з початку гри захопила лідерство і не дала жодних шансів для перемоги гостям. В загальному підсумки цифри на табло показали результат 3-0 за ВК «Полтавчанка» м. Полтава. Дівчата з Прикарпаття команда «Університет» м. Івано-Франківськ підтримала господарок фіналу і також без надмірних зусиль здолала ще одну харківську команду «ТЕЦ-5-ХДЗА» 3-0.

Зрозумівши, що відступати вже нікуди «Харків’янка м. Харків зробила висновки з першої поразки на цьому турнірі почала гру з Івано-Франківським «Університетом» досить агресивно, завершивши першу партію на свою користь (25:15). В другому сеті волейболістки «Університету» намагались вирівняти гру, але їм знову нічого не вдалось зробити і вони його програли (25:13). Найбільш напруженішою і нервовішою була третя партія в зустрічі. До середини сету команди йшли, як кажуть «очко в очко», але кінцівка була все ж таки за волейболістками з першої столиці (25:21). Отже, 3-0 «Харків’янка м. Харків. Слід відмітити в цій грі чудову гру ветерана і капітана команди «Університет» м. Івано-Франківськ Ірини Цап, а в команді «Харків’янка м. Харків пасуючу і капітана Анну Скидан, яка неперевершено справилась з своїми функціями і обов’язками на майданчику.

В останній день змагань зустрілись команди ВК «Полтавчанка» м. Полтава та «Університет» м. Івано-Франківськ. Господарки майданчику в перших двох партіях «змели» суперника на своєму шляху, обігравши їх (25:20) в першій та (25:22) у другій партіях. Зрозумівши що втрачати нічого, гості з Прикарпаття зібрали всі свої сили в кулак і практично на одному подиху з рахунком (15:25) обіграли «полтавчанок». Четвертий сет навпаки став для волейболісток «Університету» справжнім випробуванням. Ведучи по ходу всього матчу вони легко віддавали ініціативу господаркам, а в кінцівці партії вигравали з рахунком (24:18), ледве не програли цю партію. В підсумку(23:25) на користь гостей «Університету». Слід відзначити в цій партій справжній характер і волю до перемоги «полтавських дівчат», які зуміли зібрати всі сили, але на жаль в кінцівці їм трішки невистачило везіння. Вирішальним в цій грі став п’ятий сет. Фортуна була прихильна на боці господарок, які перемогли (15:13) в цій партій і в загальному рахунку 3-2. Найкращими гравцями в цій грі були: в команді ВК «Полтавчанка» м. Полтава – Важинська Анна, а в команді «Університет» м. Івано-Франківськ – Городчук Наталка.

У Харківському дербі на теренах Полтавщини зійшлись два одвічних суперника «ТЕЦ-5-ХДЗА» м. Харків та «Харків’янка” м. Харків. В цій зустрічі перемога була на боці «Харків’янки” м. Харків з рахунком 3-0 (25:14;25:18;25:22). Досить непогано відіграла в команді «ТЕЦ-5-ХДЗА» м. Харків Богдана Анісова, а в команді «Харків’янка” м. Харків капітана команди Анну Скидан.

В кінцевому підсумку команди розташувались на таких місцях:
1 місце: ВК «Полтавчанка» м. Полтава
1 місце: «Харків’янка” м. Харків
1 місце: «Університет» м. Івано-Франківськ
1 місце: «ТЕЦ-5-ХДЗА» м. Харків

Федерація волейболу України, щиро вітає переможців та призерів і зичить Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх задумів і планів, неперевершених спортивних здобутків в ім`я примноження славних традицій українського волейболу.

Погода