Новини - 19-07-2015, 02:07 - sasa 470

Полтавець Любомир Лемешко – дворазовий чемпіон України

У Дніпропетровську завершилися літні чемпіонати України з плавання серед чоловіків та жінок і молодіжний чемпіонат, за підсумками яких представники Полтавщини виборювали повні комплекти медалей.

У першості серед чоловіків полтавець Любомир Лемешко здійснив переможний «дубль» у плаванні батерфляєм, завоювавши золоті медалі на 100-метрівці (результат у фіналі – 53,34 секунди) та 200-метрівці (2 хвилини 02,75 секунди). Свою третю медаль – бронзову – Лемешко завоював у складі чоловічої збірної Полтавщини – разом із Богданом Касьяном, Миколою Сягайлом і Євгеном Дубницьким – в комбінованій естафеті 4х100 метрів (3 хвилини 50,56 секунди).

\"Любомир

Любомир Лемешко

Марина Надточій із Комсомольська стала срібною призеркою у жіночій першості на 100-метрівці брасом (1 хвилина 09,34 секунди), її випередила наша землячка, вихованка полтавської школи плавання Марія Лівер, яка нині захищає честь збірної Дніпропетровської області.

В окремій молодіжній першості полтавець Євген Дубницький завоював 4 медалі: дві – в особистих першостях – срібну на 200-метрівці вільним стилем (1:55,42), бронзову – на 100-метрівці вільним стилем (52,25 секунди). Ще 2 медалі Дубницький завоював у складі чоловічої молодіжної збірної Полтавщини: золоту – в естафеті 4х200 метрів вільним стилем (разом з Б. Хмелевським, Д. Ревенком і Б. Касьяном) – 8 хвилин 00,57 секунди та срібну – в естафеті 4х100 метрів вільним стилем (разом з М. Гончаром, П. Мотрієм та Б. Касьяном) – 3 хвилини 33,29 секунди.

Полтавець Богдан Касьян в особистій першості серед молоді став бронзовим призером на 100-метрівці батерфляєм (56,74 сек.).