Новини - 14-07-2015, 10:07 - sasa 167

Полтавець Євген Богодайко – чемпіон світу!

У шотландському місті Глазго (Велика Британія) триває паралімпійський чемпіонат світу з плавання, в якому у складі збірної України виступають спортсмени Полтави.

14 липня свою першу золоту медаль завоював полтавець Євген Богодайко, який переміг у паралімпійській нозології SB6 на 100-метрівці брасом. У фінальному запливі наш земляк фінішував з результатом – 1 хвилина 21,92 секунди (тут Богодайку належить світовий рекорд – 1 хвилина 20,17 секунди, який він встановив на Паралімпійських іграх 2012 року в Лондоні). У Глазго полтавець випередив срібного призера Нельсона Кріспіна з Колумбії (1:22,83) та бронзового – Торбена Шмідтке з Німеччини (1:23,13).

Полтавець Ярослав Денисенко 14 липня у Глазго завоював свою чергову медаль – цього разу срібну на 200-метрівці комплексного плавання (у паралімпійській нозології – SM13). У фінальному запливі наш земляк фінішував з результатом – 2 хвилини 08,58 секунди. Денисенко програв паралімпійському чемпіону Ігорю Бокому з Білорусі (2:04,06), а бронзовим призером став представник Азербайджану Дмитро Салєй (2:11,33).