- 18-07-2015, 12:07 - sasa 146

Полтавець Євген Богодайко встановив рекорд Європи

У шотландському місті Глазго (Велика Британія) триває паралімпійський чемпіонат світу з плавання, на якому у складі збірної України виступають спортсмени Полтави.

17 липня наш земляк Євген Богодайко завоював свою чергову нагороду – срібну медаль у паралімпійській нозології S7 на 50-метрівці батерфляєм. У фінальному запливі полтавець фінішував з результатом – 29,82 секунди, встановивши новий паралімпійський рекорд Європи. А переміг у фінальному запливі Шьюн Пан (Китай) – 29,49 секунди, він повторив свій же світовий рекорд, з яким переміг на Паралімпійських іграх 2012 року у Лондоні (також – 29,49 секунди). Бронзовим призером у цьому фіналі у Глазго також став представник Китаю – Джіньян Ванг (30,51 сек.).

В останньому виді плавальної програми 17 липня – естафеті 4х100 метрів вільним стилем – Євген Богодайко разом з чоловічою збірною України залишився без нагороди. У фінальному естафетному запливі українці фінішували на 4-му місці з результатом – 3 хвилини 56,41 секунди. Чемпіонами стала збірна Росії – з новим паралімпійським рекордом (3:48,10), срібні медалі завоювала збірна Бразилії (3:51,44), бронзові – збірна Австралії (3:56,26).

Протягом 5-ти днів чемпіонату світу Євген Богодайко завоював 3 медалі – 2 золоті і срібну. Паралімпійський чемпіонат світу з плавання триватиме у Глазго ще протягом двох днів – 18 і 19 липня.