- 23-08-2015, 10:08 - sasa 141

Полтавка Катерина Ковальчук – у топ-15 дефчемпіонату світу з боулінгу

У місті Казалеккіо-ді-Рено (Італія) триває світовий дефчемпіонат (для спортсменів з вадами слуху) з боулінгу, в якому у складі збірної України виступають полтавці.

22 серпня завершилися індивідуальні першості. Останніми в особистому розряді розігрували нагороди жінки (75 учасниць). Тут кращою серед українок стала наша землячка, чемпіонка Полтавщини з боулінгу 2015 року Катерина Ковальчук. У кваліфікації вона посіла 14-е місце з результатом за підсумками 6-ти ігор – 1035 кеглів (у середньому за гру – 172,50 кегля). При цьому виступ Катерини був не стабільним, так у другій своїй грі вона вибила 214 кеглів, а ось у п\’ятій грі – лише 138. Саме провал у 5-й грі не дав можливості полтавці у подальшому поборотися за медалі в особистій першості. Другою серед українок у кваліфікації була Олена Болтовніна, яка посіла 43-є місце з результатом – 927 кеглів.

Дефчемпіонкою світу серед жінок стала Юнг Шу-Мін (Тайвань), яка у вирішальному матчі \”фіналу чотирьох\” жіночої першості перемогла Жанну Москаленко (Росія) – 211:170.

Протягом наступних двох днів змагань у Казалеккіо-ді-Рено – 23-24 серпня – відбуватимуться першості серед ігрових команд-двійок.