Волейбол - 07-03-2010, 08:03 - sasa 207

Попереду фінал чотирьох

Пройшли останні спарені поєдинки чоловічого чемпіонату країни з волейболу серед команд вищої ліги.

Боротьбу за вихід до Суперліги вели вісім команд. У останньому XIV турі СК «Фаворит» з Лубен, єдина команда, що представляє Полтавщину на таких престижних змаганнях, грав на виїзді проти МВК «Одеса». Як і передбачалося, луб енці легко здолали господарів майданчика  в обох зустрічах з однаковими рахунками 3:1. Набраних виїзних 6 очок стало замало «Фавориту» щоб  посісти третє підсумкове місце, адже головний переслідувач лубенців «Локомотив-2» (Харків) несподівано переміг на виїзді 3:0 і 3:1 одного з лідерів «вишки» хмельницький «Новатор». Інші поєдинки завершилися так: СК «Ужгородський» – ВК «Будівельник» (Тернопіль) 2:3 і 1:3, «Юридична академія-2» (Харків) – СВК «Буревісник»-ШВСМ (Чернігів) 0:3 і 3:2. За підсумками змагань переможцем став «Буревісник» (64 очки). Далі щільно розташувалися: «Новатор» (55), «Локомотив-2» (54) і «Фаворит» (53). Ці ж команди і вийшли до «фіналу чотирьох», які і розіграють путівки до Суперліги. Зазначимо, що підопічні полтавського тренера Сергія Сосніна будуть боротися «з нуля», бо посіли IV місце. Щоб успішно зіграти у головному фіналі лубенській команді потрібно підсилити склад.