Останні новини - 25-02-2011, 08:02 - sasa 176

Поразка від \”Шахтаря\”

У другому матчі дня соперником ворсклян був чемпіон України – \”Шахтар\”. На жаль, біло-зелені поступилися грізному супернику, показавши результативний і цікавий футбол – 2:3.

Шахтар – Ворскла – 3:2 (2:1)
Голи: 1:0 Едуардо (30, пен.), 2:0 Морено (35), 2:1 Янузі (41), 2:2 Маркоскі (76), 3:2 Гай (78)
«Шахтар»: Тетенко, Рац (Шевчук, 46), Іщенко, Чижов (Мхітарян, 46), Кривцов, Степаненко, Гай, Тейшейра (Фернандіньо, 82), Срна (к) (Кобін, 46), Едуардо, Морено
«Ворскла»: Долганський (к), Курилов, Даллку, Лешко, Селін, Маркоскі, Чеснаков, Громов, Осипенко, Безус (Рябушко, 79), Янузі
Попередження: Чижов (39), Шевчук (88)
25 лютого. Анталія. Стадіон «Мардан». 65 глядачів. +11 Градусів. Дощ

3 хвилина. Кривцов віддав довгу передачу на Морено – захисник \”Ворскли\” перехопив м\’яч.

7 хвилина. Марсело Морено завдав дальній удар, проте м\’яч пролетів над воротами Долганського.

12 хвилина. Срна виконав подачу з кута поля, але Долганський впевнено зіграв на виході.

17 хвилина. Кривцов і Срна подбали про те, щоб біля воріт Тетенко не виникла небезпека після атаки «Ворскли».

24 хвилина. Вилазка полтавців призвела до неточного удару у виконанні Осипенко.

30 хвилина. Гол – 1:0 на користь «гірників»! Срна був збитий у карному майданчику, а пенальті впевнено реалізував Едуардо.

35 хвилина. Гол – 2:0! Морено, скориставшись передачею Іщенко, обіграв Лешко і точно пробив повз Долганського.

39 хвилина. Чижов сфолив на Громовi і отримав жовту картку.

41 хвилина. Гол – 2:1. Янузі скористався рикошетом, підхопив м\’яч і пробив з лінії карного майданчика – м\’яч влетів у сітку воріт Тетенко.

45 хвилина. У кінцівці тайму Долганський впорався з ударом Едуардо.

46 хвилина. Між таймами Містер провів три заміни: Раца, Срну і Чижова змінили Шевчук, Кобін та Мхитарян.

47 хвилина. Степаненко пробив у падінні через себе після подачі Алекса ТейшейриДолганський забрав м\’яч у руки.

54 хвилина. «Гірники» створили два моменти поспіль біля воріт Долганського. Спершу Степаненко пробив повз, а потім Тейшейра влучив у голкіпера.

63 хвилина. Громов виявився третім у ланцюжку ударів полтавських футболістів – Тетенко на місці.

67 хвилина. «Ворскла» заграла активніше – удару Чеснакова не вистачило точності.

76 хвилина. Гол – полтавчани зрівняли рахунок. Янузі заробив право на штрафний, а Маркоскі технічно і результативно пробив над «стінкою».

78 хвилина. Гол – 3:2! «Шахтар» вмить вийшов вперед. Кобін віддав передачу на Гая, а Олексій переграв воротаря «Ворскли».

82 хвилина. Вперше після отриманої травми на полі з\’явився Фернандіньо, який замінив Тейшейру.

86 хвилина. Гай подачею зі штрафного «знайшов» голову Морено, але м\’яч після удару Марсело пролетів над поперечиною.

88 хвилина. Шевчук під завісу поєдинку отримав жовту картку.

90 хвилина. Фінальний свисток арбітра підвів риску під грою «Шахтаря» і «Ворскли» – донеччани виявилися сильнішими.