Волейбол - 29-10-2016, 07:10 - Націоналіст 289

Поразки «Полтавчанки» і «Фаворита»

Учора в жіночій вищій лізі стартували волейболістки «Полтавчанки». Перший роз’їздний тур для нашої команди відбувається в Харкові й саме господарки стали першим суперником полтавок.

Незважаючи на те, що наша команда неодноразово до цього перемагала «Харків’янку» в аматорській лізі, цього разу здобути бодай очко не вдалося. За 74 хвилини господарки здобули відносно легку перемогу з рахунком 3:0 – 25:20, 25:14, 25:22.

Як бачимо, оптимізм, який напередодні старту випромінювали тренери полтавок Анатолій Воліченко й Олександр Кириленко, поки не виправдовується. Для боротьби за призові місця необхідно як мінімум вигравати партії в основних конкурентів.

У рамках харківського туру «Полтавчанка» проведе ще один матч – сьогодні проти київської команди «Фаворит».

А «Фаворит» лубенський учора провів матч другого туру проти ВК «Вінниця». У Лубнах господарі поступилася з рахунком 0:3 – 17:25, 19:25, 23:25. Наразі «Фаворит» не має жодного набраного очка й жодної виграної партії після трьох матчів.