Новини - 06-12-2010, 01:12 - sasa 196

Повір у себе

3 грудня у Кобеляках в спортивному залі ЗОШ №2 відбулася районна спартакіада «Повір у себе» з нагоди Міжнародного дня інваліда.

Спочатку відбувся парад відкриття де учасників змагань привітав начальник відділу у справах сім`ї, молоді та спорту Віталій Детюк. Діти змагалися в двох вікових групах старша (хлопці та дівчата) 1993-1998 р.н. та молодша 1999-2001 р.н. Першим видом змагань був човниковий біг. Серед хлопців у старшій групі перемогу з найкращим часом 10.18 сек здобув Олександр Матвієнко, друге місце посів Володимир Лисогор (10.22 сек.), третє – Ігор Загребельний (10.78 сек.). У молодшій групі перше місце виборов Дмитро Сагань (11.62 сек.), друге – В’ячеслав Кринський (14.25 сек.), третє – Ігор Черкас (14.50 сек.).

Серед дівчат змагалося 7 учасниць: 3 в старшій групі і 4 в молодшій. Діана Дацюк пробігла дистанцію з часом 12.28 і посіла перше місце в човниковому бігу, друге – Марія Фещенко (13.40 сек.), третє – Люба Ламещенко (16.63 сек.), четверте – Валя Ковбаса (17.64 сек.). У старшій групі перше місце посіла Ольга Мужчіль (13.19 сек.), друге – Таня Лісаченко (13.62 сек.), третє Настя Городецька (15.15 сек.).

Наступним видом змагань був «Дартс» – накидання кілець на стенд. В старшій групі Ігор Загребельний набрав 175 очок і посів перше місце, друге та третє місце поділили Олександр Незбудій та Сергій Степанюк, які набрали по 150 очок. Серед молодших Дмитро Сагань та Ігор Черкес набрали по 175 очок і розділили перше місце, друге – В’ячеслав Кринський (125 очок). Серед дівчат старшої групи 1-2 місце поділили Таня Лісаченко та Настя Городецька (125 очок), третє – Ольга Мужчіль (75 очок). У молодшій групі місця розподілились таким чином: перше місце посіла Марія Фещенко (125 очок), друге Валя Ковбаса (75 очок), третє – Діана Дацюк (50 очок), четверте – Люба Ламещенко (25 очок).

13 збитих кеглів за 30 секунд з шести спроб вистачило Олександру Педченку, аби посісти перше місце у цьому виді, друге – третє місце поділили Ярослав Детюк та Олександр Матвієнко (12 кеглів за 30 сек.). В меншій віковій групі перше місце розділили Ігор Черкес та Дмитро Сагань збивши 9 кеглів, третє В’ячеслав Кринський (7 кеглів). Серед дівчат перше-друге місце розділили Тетяна Лісаченко та Настя Городець збивши 10 кеглів за 30 секунд, третє місце у Ольги Мужчіль (9 кеглів). У молодшій віковій групі перше місце посіла Діана Дацюк ( 11 кеглів за 30 секунд), друге – Марія Фещенко (10 кеглів за 30сек.), третє – четверте Люба Ламещенко та Валя Ковбаса (8 кеглів за 30 сек.).

Комбінована естафета закінчилась з такими результатами. В молодшій групі Марія Фещенко пробігла естафету за 18.50 сек. і посіла перше місце, друге – Діана Дацюк (22.00 сек.), третє – Люба Ламещенко ( 23.00 сек.). У старшій групі Таня Лісаченко (18.22 сек.), друге – Ольга Мужчіль (18.62 сек.), третє – Анастасія Городецька (18.63 сек.). У старшій групі серед хлопців найшвидшим був Володимир Лисогор з часом 11.41 сек., друге та третє місця поділили Сергій Степанюк та Владислав Братусь (17.00 сек.). У молодшій групі перше місце виборов Дмитро Сагань (15.65 сек.), друге – Ігор Черкес (23.41 сек.), третє у В’ячеслава Кринського (32.00 сек.).

У загальнокомандному заліку за результатами чотирьох видів змагань третє місце серед хлопців у старшій групі посів Олександр Матвієнко, друге місце Ярослав Детюк, а переможцем змагань став Ігор Загребельний. Серед молодших переміг Дмитро Сагань, другий – В’ячеслав Криський, третє місце виборов Ігор Черкес.

У старшій групі серед дівчат перемогу святкувала Таня Лісаченко, друге та третє місце розділили між собою Ольга Мужчіль та Анастасія Городецька. Серед дівчат молодшої групи першою була Марія Фещенко, друга Діана Дацюк, третє та четверте місце розділили Люба Ламещенко та Валентина Ковбаса.