Першість Полтавщини - 13-07-2009, 08:07 - sasa 20

Позаду перше коло

Позаду перше коло

Першість Полтавщини. Друга ліга. Група \”А\”
13 тур

Че-Ка – Темп – 0:1
І.Орендаренко, 78
12 липня. Піщане. 200 глядачів.
Юнаки – 0:4.

Гра дорослих складів розпочалася в страшенну спеку. Але хвилин через п\’ятнадцять над місцевим стадіоном Піщаного розпочалася справжня буря. Дощ, схожий на стіну, гроза,  вітер намагалися якнайбільше заважати гравцям. Але футболісти обох команд та судді мужньо витримали цей натиск стихії і завершили перший тайм нульовою нічиєю.
У перерві, коли погода вгамувалася, виявилося, що у воротарському майданчику (воріт господарів у другому таймі) створилася  величезна калюжа, яка, звичайно, не буде допомагати місцевому воротареві. І як не намагалися за короткий проміжок часу перерви працівники клубу її вичерпати  та засипати двома відрами піску, багнюка біля воріт так і залишилася.
Але це не стало головною причиною пропущеного голу. По грі команда \”Че-Ка\” виглядала дуже пристойно. Мала декілька стовідсоткових нагод відкрити рахунок у матчі. І все ж це був не їх день. Градизький \”Темп\”, віддавши ініціативу господарям, постійно проводив дуже небезпечні контратаки. І один з таких випадів, на 78-й хвилині, завершився результативно. Ігор Орендаренко, вийшовши сам на сам з голкіпером, пробив сильно і влучно.
Валерій БІЛЯВСЬКИЙ 

з Піщаного

Шишаки – Авангард – 1:2
Юнаки – 3:1
Зоря З – Решетилівка – 2:1
Юнаки – 1:0
Металіст – Регал Петролеум – 3:1
Юнаки – 3:3
Глобине – Харчовик Ч – 3:1
Юнаки – 4:0
Колос С – Зоря Г – 0:1
Юнаки – 3:0

Турнірне становище

Погода