12-й гравець - 15-02-2010, 09:02 - sasa 189

Прем\’єр-ліга співпрацюватиме з фанатами

Прем\’єр-ліга співпрацюватиме з фанатами

Начальник служби безпеки ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ Олег Ковальов зустрівся з керівництвом Центрального футбольного інформаційного пункту (ЦФІП).

Ця структура була нещодавно створена Міністерством внутрішніх справ України на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. До повноважень ЦФІП належать проведення аналітичної роботи в середовищі проблемних футбольних вболівальників, здійснення профілактичної роботи та ведення інформаційного обміну в міжнародній системі NFIP (Національні футбольні інформаційні пункти), до якої входять країни Європейського Союзу, Росія, Туреччина і віднедавна Україна.

Під час зустрічі були обговорені питання, які безпосередньо впливають на проблему безпеки на українських стадіонах. Прем’єр-ліга запропонувала керівництву ЦФІП практичну допомогу у створенні інформаційних баз даних на офіційних вболівальників (фан-клубів) кожного клубу ПЛ та окремо на футбольних хуліганів. Це допоможе налагодити роботу з фан-рухами та фан-клубами. Офіційні вболівальники, які будуть внесені до бази даних, зможуть розраховувати на підтримку і допомогу місцевих пунктів NFIP, а виявлених порушників правопорядку на стадіонах не пускатимуть на матчі.

− Наше спільне завдання − продемонструвати іноземним колегам прагнення і можливість працювати за високими європейськими стандартами безпеки, − підкреслив начальник служби безпеки ПЛ Олег Ковальов. − Через рік до України на матчі Чемпіонату Європи з’їдуться вболівальники з багатьох країн і ми маємо забезпечити їх належними умовами перебування та безпеки.

Прем\’єр-ліга України

Погода