Інтерв'ю гравців, тренерів - 19-08-2012, 10:08 - sasa 35

Президент «Ворскли» про Павлова, Калитвинцева та Сачка

Микола Павлов

Олег Бабаєв розповів про ситуцацію із колишнім наставником ворсклян, про можливий прихід до команди Юрія Калитвинцева та поверення Василя Сачка

— Яка ситуація у вас з Павловим? Ви домовилися?
— Думаю, що питання з Миколою Петровичем скоро вирішиться. Я неодноразово говорив, що з повагою ставлюся до цієї людини, тому думаю, що мине небагато часу — і Микола Петрович займе своє місце на тренерській лаві Іллічівця. Питання було не в грошах, він полягав зовсім в іншому. Це внутрішні справи, вони вже пройшли, тому питання з часом сам по собі відпаде.

— Чи вели ви переговори із новим тренером? Зокрема, з Калитвинцевим?
— З Калитвинцевим ми не вели ніяких переговорів. Я з повагою до нього ставлюся, але навіть особисто не знайомий. І кандидатуру його ми не розглядаємо. У нас є виконуючий обов’язки, йому ми довірили команду і від результатів його праці буде прийнято рішення про подальшу роботу.

— Чия була ідея з поверненням Василя Сачка у Полтаву вже в якості тренера?
— Я вам похвалюся — це була моя ідея. Він улюбленець полтавської публіки, і для нашого клубу він зробив дуже багато. Згадайте хоча б два голи у півфіналі Кубка Металісту і гол Шахтарю в фіналі в 2009 році. Вася Сачко — це ціла легенда полтавського футболу. Сьогодні він допомагає в.о. головного тренера і, сподіваюся, що він і далі буде нам корисний. Він із задоволенням погодився повернутися до Полтави.

— Його тренерські курси, які він проходить, буде оплачувати клуб?
— Це завжди витрати клубу. Само собою зрозуміло, це все з клубного бюджету.

Євген БРИЖ

Погода