- 15-09-2015, 10:09 - sasa 257

Призер чемпіонатів світу і чемпіон Європи переміг на чемпіонаті Полтавщини з жиму лежачи

У Котельві відбувся відкритий чемпіонат Полтавщини з окремої вправи пауерліфтингу – жиму лежачи (та класичного жиму лежачи), в якому виступали досвідчені атлети та було встановлено один рекорд області.

Головною \”родзинкою\” змагань стала участь у них полтавця – заслуженого майстра спорту Валерія Карпова, який у недалекому минулому був призером чемпіонату світу і чемпіоном Європи з пауерліфтингу (у триборстві). Тут він переміг у класичному жимі лежачи у ваговій категорії до 120 кг з результатом – 215,0 кг.

\"Призер
У цій же ваговій категорії у жимі лежачи (але – не класичному) переміг майстер спорту з Полтави Дмитро Ніжніченко з результатом – 260,0 кг, а за коефіцієнтом Вілкса він мав кращий рейтинг – 152,00 пункти.

Майстер спорту Богдан Костюк із Котельви у класичному жимі лежачи встановив новий рекорд Полтавської області у ваговій категорії до 93 кг, підкоривши вагу – 185,0 кг.

Переможцями відкритого чемпіонату області у Котельві стали (у жимі лежачи) – серед жінок: до 43 кг – Аліна Кумпан (Полтава) – 42,5 кг, до 52 кг – Анна Стороженко (Полтава) – 50,0 кг; серед чоловіків: до 59 кг – В\’ячеслав Шавлай (Комсомольськ) – 100,0 кг, до 66 кг – Назар Чесноков (Комсомольськ) – 120,0 кг, до 74 кг – Олексій Онищенко (Комсомольськ) – 185,0 кг, до 83 кг – Борис Задворний (Комсомольськ) – 192,5 кг, до 93 кг – Сергій Лиходід (Полтава) – 205,0 кг, до 105 кг – Максим Вольвак (Комсомольськ) – 215,0 кг, до 120 кг – Дмитро Ніжніченко (Полтава) – 260,0 кг.

Переможцями у класичному жимі лежачи були – серед жінок: до 43 кг – Аліна Кумпан (Полтава) – 37,5 кг, до 47 кг – Ольга Бабич (Полтава) – 32,5 кг, до 52 кг – Владислава Салашна (Полтава) – 40,0 кг, до 57 кг – Яна Яненко (Полтава) – 62,5 кг, до 63 кг – Олена Бурнат (Комсомольськ) – 60,0 кг, до 72 кг – Анна Турчина (Полтава) – 60,0 кг.

Серед чоловіків у класичному жимі лежачи у своїх вагових категоріях перемагали: до 59 кг – Олексій Воронцов (Суми) – 110,0 кг, до 66 кг – Владислав Савенко (Комсомольськ) – 120,0 кг, до 74 кг – Олексій Онищенко (Комсомольськ) – 155,0 кг, до 83 кг – Борис Задворний (Комсомольськ) – 165,0 кг, до 93 кг – Богдан Костюк (Котельва) – 185,0 кг (рекорд області), до 105 кг – В\’ячеслав Петров (Полтава) – 200,0 кг, до 120 кг – Валерій Карпов (Полтава) – 215,0 кг, понад 120 кг – Микола Кучеренко (Полтава) – 140,0 кг.